Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

u leskovac soju trpaju ne stede, zaljute pa i ne osecas sta jedes... nikad vise mleveno kod njih.

pa nista vise nije precenjeno nego rostilj na jugu

Ali zato je u nisu vrh, ali nema gazze da ukaze sta tacno da se jede kod rajka :(

 

Auuu, ja mislio ozbiljni gurmani a ono... fenseri :(

Link to comment

kod rajka nisam bio bar pet godina tako da ne bih znao. a ne-fenseri vole kad im se utrpa 50% soje u pljesku, a? :fantom:

Edited by aram
Link to comment

a ne-fenseri vole kad im se utrpa 50% soje u pljesku, a? :fantom:

 

Imaš dve varijante mesa, narodno i ono kad dođu gosti. Raspitaj se prvo ;)

Link to comment

A koji rostilj je bolji od Bibca u Leskovcu?

 

Definiši mi roštilj, pljeska & roštilj meso na hiljadu načina ili meso sa roštilja generalno? I fast-food ili slow food.

Link to comment

Ajd slow food a brate ne mogu sad da razdvajam pljesku i meso generalno.

 

Pa dobro, ovde nećeš omašiti a i ambijent je super, to je ono za nešto ozbiljnije. Za klopu na brzinu, tri-četiri male kafanice niz ulicu gde je "Bibac" prema centru ("Srč" respectively, 1 od top 3) samo retko ima mesta :(

 

P.S. Aram, leskovačko roštilj meso™ je proizvod sa geografskom oznakom porekla i standardizovanom recepturom. To je ono kad nam dođu gosti, ti si dopao narodne varijante od 400 dinara za kilo. Plus, nije sve (štaviše, nije ni pola) u mesu, veći deo je u pripremi, a i to "leskovačkih" roštilja što sam se nagledao po Srbiji bi polovina trebalo da se zatvori podhitno i da se posipe pepelom iz skare.

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Imaš dve varijante mesa, narodno i ono kad dođu gosti. Raspitaj se prvo ;)

Aha, znaci kad dodjemo u kafane dole da trazimo narodne cevape na narodnom kajmaku. Znao sam da je do mene zato sam i pitao sta da narucim.

Hvala.

Link to comment

Imaš dve varijante mesa, narodno i ono kad dođu gosti. Raspitaj se prvo ;)

 

ma brate, misliš da ja imam vremena da se zajebavam :D

 

al dobro, sad kad/ako budem navraćao na tu stranu, da znam da te cimam za uputstva :)

Link to comment

ma brate, misliš da ja imam vremena da se zajebavam :D

 

A, pa ozbiljnije kafane to s ponosom naglašavaju u jelovniku :D Priča je naduvana još u staroj Juzi, pa ju je svakakva fukara krenula da zlorabi worldwide.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...