Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Uhhh...
Morao sam da razmislim o ovome...
Na prvu lopti bi mi izgledalo da je to malo ponižavajuće za ljude sa demencijom...
Ipak s obzirom da ljudi svesno dolaze u taj restoran, verujem da oni dolaze sa empatijom...

.... Shiit has hit the fan!
 

Meni super sto ljudi rade i greske nisu problem. musterije znaju rizik pa ne prave frku sta god doslo za sto. ako im se ne svidja, sta sad, nek kupe kiflu usput. a sigurno nije ponizavajuce. dobili ljudi sansu da rade i zaradjuju u profesiji gde greske nemaju pogubne posledice ni po koga. Nije to los fazon i to ne samo za dementne. 

Link to comment

Za Pirot preporuke:

za  salate i domaća jela: Vitina Iža, Konak, Kod Piroćanca

pečenje i pirotska kuhinja, pirotski roštilj : Kraljev čardak, Ladna voda, Trojka

roštilj: Lane moje, Dvojka, Dukat

pizza: svetska prvakinja Sonja u Mama Rossa

sladoled i kolači: bilo koja poslastičara 

 

U principu nema loše kafane, baš za izbegavanje, konačni utisak je pitanje trenutka. Svaka ima svoje mane i vrline, ali sasvim OK ponuda.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Moja top lista:

 

1. kraljev čardak

2. Dukat kod Džesija

3. Mamma Rosa i pica s jagnjetinom

4. Boem

5. Burek kod Dobrice (na pijaci) 

6. Nišavska dolina

 

Lane moje zanimljivo (droba, šušpe, janija), ali šaraju sa kvalitetom. Vitina Iža (ako je to ono novo iznad grada) baš onako... Nije ostavilo utisak. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

 teleći repovi(porcija 610 din) de lux, kao i sve ostalo

ako zanemarimo somumčiće podgrejane u mikrovalnoj, u sledećoj turi konobaru skrenuta pažnja pa se to ispravilo, sve je za najvišu ocenu

 

repove sam jeo još u nišu u tri fenjera, ovde su mi bili bolji

 

 

e

lokalci bili oduševljeni da im se grad korira na forumu(koji nisam pominjao) kao gastronomski biser srbije, naročito činjenica da su bolji od niša

već sam si rezervisao mesto za sledeći put u pirot, naravno biće rezervisan neki drugi sur

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
On 16.10.2020. at 0:28, pacey defender said:

Vredi li nesto jesti u Kanjizi, planiram neki kraci boravak tamo?

Ako nije kasno, idi u restoran Štrand Békavàr, koji se nalazi na samoj obali Tise. Solidno mesto, pogled na Tisu i pristojna hrana po pristojnim cenama.

Link to comment
21 hours ago, Ayatollah said:

Ako nije kasno, idi u restoran Štrand Békavàr, koji se nalazi na samoj obali Tise. Solidno mesto, pogled na Tisu i pristojna hrana po pristojnim cenama.

Tu smo jeli, hvala. Sve korektno, kao sto kazes.

 

Na Palicu smo otisli kod Abrahama. Juneci perkelt valja. 

Link to comment
Tu smo jeli, hvala. Sve korektno, kao sto kazes.
 
Na Palicu smo otisli kod Abrahama. Juneci perkelt valja. 
Jeste rezervisali ili banuli?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
34 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jeste rezervisali ili banuli?

.... Shiit has hit the fan!
 

Banuli, oko pola 4 kad su već ljudi odlazili. 

 

Btw, nisam išao u restorane od kad je počela korona.

 

Seli smo negde izolovano, u ćošak. Konobari nose maske, gosti retko dok prolaze kroz restoran. Dovoljno je prostora među stolovima. Kapiram da se po ugostiteljskim objektima zaraza širi tamo gde ljudi viču, pevaju i, dizvine ova sveća, pljuju, ali svakako to mi je što mi je od restorana do proleća. može se i vez njih. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...