Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

17 hours ago, Moća said:

Idem uskoro u Nis a nikad nisam bio, koju kafanu prvo predlazete da obidjem?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

tri fenjera kod pijace... butkica, repovi i ako imas srece govedji jezik

Link to comment

Tolika prica o Nisu, a ne vidim da je neko pomenuo Staru Drinu. Ko voli telecu glavu, skembice, mozak, to je mesto za posetiti.

 

Juce sam bio u nislijskoj mehani, nisam znao da su otvorili drugi deo kafane u stefana prvovencanog, pa nas je navigacija tamo odvela. Originalna kafana je iza nove, u prvomajskoj. Ista je kafana, ali je po meni ambijent lepsi u staroj, pa ako neko nije bio a planira to neka potrazi.

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

Tolika prica o Nisu, a ne vidim da je neko pomenuo Staru Drinu. Ko voli telecu glavu, skembice, mozak, to je mesto za posetiti.

 

Juce sam bio u nislijskoj mehani, nisam znao da su otvorili drugi deo kafane u stefana prvovencanog, pa nas je navigacija tamo odvela. Originalna kafana je iza nove, u prvomajskoj. Ista je kafana, ali je po meni ambijent lepsi u staroj, pa ako neko nije bio a planira to neka potrazi.

Čekaj, dve kafane istog naziva naslonjene jedna na drugu? :D

 

Je li druga mehana bila ranije preko reke, ispod zidina kod onih teniskih terena?

Link to comment

 

5 minutes ago, pacey defender said:

Čekaj, dve kafane istog naziva naslonjene jedna na drugu? :D

 

Je li druga mehana bila ranije preko reke, ispod zidina kod onih teniskih terena?

Jedna kafana, dva lokala.

 

Ovo je blizu pozorista, tj.  filozokog fakulteta, nisam bio u toj kod teniskih terena.

Link to comment
16 minutes ago, pacey defender said:

Čekaj, dve kafane istog naziva naslonjene jedna na drugu? :D

 

Je li druga mehana bila ranije preko reke, ispod zidina kod onih teniskih terena?

B1: Ista kafana, spojena dva lokala u jedan, izmedju zajednicka kuhinja

 

B:2 Bila, sad je tu kafana Biser.

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

 

Jedna kafana, dva lokala.

 

Ovo je blizu pozorista, tj.  filozokog fakulteta, nisam bio u toj kod teniskih terena.

Da, jasno. Dobra je Mehanara. 


Evo i ja ću pohvaliti Dagija.

 

edit: hvala, Dali. 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 weeks later...

Za vikend sam bila u kafancetu "Kod Nene i Pedje" u Novim Banovcima. U okviru kuvera se dobija usoljena neka bela recna ribica koja je savrsena. Sluze sa crnim i mladim lukicem. Ludilo je! Ne znam sta je, moze biti neki klen ili skobalj. :D Nema corbe, nego sluze riblji paprikas koji je savrsen. Savrsen! I posle sam jela przenog smudja i to je sve bilo besprekorno. Ali ne bih zapucala tamo zbog smudja. Zapucala bih zbog paprikasa. :) 

Link to comment

Bio i Niš...Overio Zvrk 2x, odlican rostilj, kiseli kupus zalecio nocne rane, rakija, dezert, sve po redu. Kod Rajka smo bili na dorucku, obilno i sasvim korektno...na ulici smo jeli neki rostilj na onoj raskrnici kod pozorista, nemam pojma kako se zove ali bila guzva ispred pa rekosmo sigurno valja...cene primetno nize od BG i NS. Mrak na zalost nije stigao na red, u Meze nismo nasli mesto ( subota vece), tako da se moramo vratiti jos koji put.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...