Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dukat u Pirotu odlican. Pletenica tamo je nesto sto vesalica u Beogradu moze samo da sanja da ce da postane.

 

Mama Rossa isto opravdala visoka ocekivanja.

 

U povratku Nis i provereno Dagi plus.

Link to comment

Mama Rossa je odmah pored kafane Trojka tj na istom tom platou. Obavezno probaj njihove specijalitete a ne ove standardne italijanske.

 

A od peglanih mi smo nasli u kafani kod Boema koji ih valjda ima preko cele godine. Dosta bolja i socnije od one koju sam kupio u Beogradu. jedna vakumirana potkovica kod njega je oko 600 kinti.

Link to comment
u Mamma Rosi obavezno picu sa jagnjetinom i prelivom od raskovnika i picu sa patlidžanom. Spektakl. Pritom im je i testo vrhunsko.
Ko ide prvi put ima i ona opcija da se sve 3 sa jagnjetinom+ona sa čvarcima naprave ala 4 stađoni. Taman da se sve proba.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ko ide prvi put ima i ona opcija da se sve 3 sa jagnjetinom+ona sa čvarcima naprave ala 4 stađoni. Taman da se sve proba.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

ovo nisam ni provalio, super. e da, ima i pica sa pirotskom peglanom, ko voli.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ko ide prvi put ima i ona opcija da se sve 3 sa jagnjetinom+ona sa čvarcima naprave ala 4 stađoni. Taman da se sve proba.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

to sam gledala kad su jeli dušan&dušan u marki žvaka.

išla mi je voda na usta, a ne ljubim ni čvarke ni jagu.

Link to comment

aa otvorila je Jasmina na kraju restoran/sta god?

 

gde je?

to ono tipa  gajba-restoran za 10ljudi max?

 

 

ako nista drugo recepti su joj iz Zaka..

 

Edited by ivy
Link to comment

Sjajna je Jasmina i sjajna joj je priča, kako je ušla u to. Stvarno je majstor za pastu. 

Recepti joj, ipak, nisu iz Zaka, već njeni autorski :) Zak nikad nije radio svoju pastu, a ni jela sa leblebijama, kestenom i slično nisu im svojstvena. Od njih je pokupila par tehnika, čini mi se (mus iz pako džeta, sosevi, demiglas...) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...