Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

kada se vec svi hvalite :rolleyes:stigao mi jos u cetvratakNokia-N96.JPGza sada sve radi kako treba, kompletan sadrzaj (adrese, sms-ovi, folderi...) uspesno je i bez gubitaka prebacen iz n70.jedino jos nedostaje da mi ubace (moje drage kolege iz tehnicke sluzbe) tomtom sa sve pozicijama radara i otvore mogucnost za koriscenje n-gage backup :rolleyes: romova.msn, skype i ostale freeware aplikacije mogu i sam. :)ponovo pitam i ovde (davno pitah tamotm): ima li neko upotreblivu mapu srbije za tomtom mobile? pozicije radara takodje su dobrodosle. :)

Link to comment
ponovo pitam i ovde (davno pitah tamotm): ima li neko upotreblivu mapu srbije za tomtom mobile? pozicije radara takodje su dobrodosle. :)
Nema. Jedinu upotrebljivu mapu Srbije ima Garmin.
Link to comment
Nema. Jedinu upotrebljivu mapu Srbije ima Garmin.
tnx.garmin je ok proizvod, cak smo ga i prodavali do nedavno (dok ne prestadosmo sa prodajom krajnjim korisnicima).ali mi ne traba standalone gps, samo zbog par ulica u beogradu i novom sadu. cool.gif
Link to comment
za koju mi drugar kaze da je odlicna [ako ne i najbolja od mapa zemalja u regionu]
Pa jeste. Jedina je rutabilna, i jedina je koja je "odvozana" od prve do poslednje tačke. Zato je jako dobra.Tom-Tom je hteo da kupi mape od vlasnika, ali je nudio smešno malo para.
Link to comment

Imam ja jednu bolju ovde na hardu, ali propade firma pre nego sto je krenula u zaradu, tako da nikad nije postala komercijalno dostupna. Nadam se da su uspeli to da prodaju nekome, jer je tragicno ako onakva mapa bude pravljena ponovo ispocetka. Mozda je ovo sto Garmin sad valja upravo to, jer znam da je zaista vozena (isti ljudi su vozili i Bosnu, ali nisu isli na toliku pokrivenost). Mada opet nema sanse da postoji bolja mapa Srbije nego Hrvatske. U vreme kad sam ja pratio, postojala je Hrvatska mapa sa skoro istim brojem segmenata kao i Srbija. To je nedostizno u neko skorije vreme bez velikih ulaganja, a cinjenica je da je preciznost dosla do nivoa kad isplativost lagano opada, jer vecina kupaca obraca paznju na velike gradove koji se prvi ucrtavaju).

Link to comment
Za 400 dinara? Teško, a taman toliko me izašao. Jedino mi nezgodan za kuckanje porukica čemu sam inače veoma sklon. Jes' polovan, ali sve radi bez greške.
Kockica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub: Moja druga ljubav! Moj omiljeni telefončić...navikneš se vremenom i na porukice.prosula mi se voda po njemu, a ja odmah pokušavala da ga uključim i uništila ga skroz...
Link to comment
da li neko moze da mi kaze da li je moguce da se ovaj telefon otkljuca negde u BG i koliko bi to kostalo?Sagem MY411C
nema potrebe za time, ponecu ti ja karticu u koju se stavi tvoja i koja radi sa svim telefonima i operaterima. (ne znam kako, ali u ponedeljak cu da saznam, tj da probam - uz pomoc mog tehnicara - sa fonom koji mi poklanja vodafone i koji idem sutra da podignem). zvali me juce iz timofonica-a da mi ponude poklon ako ostanem sa njima. "steta je posle 8 punih godina, bla, bla...". nisam joj dozvolio ni da kaze sta nudi. ah, kako sam se lepo osecao. ^_^ a ti pogledaj posto je onaj skype gateway u kanadama. Edited by voja i
Link to comment
tnx.garmin je ok proizvod, cak smo ga i prodavali do nedavno (dok ne prestadosmo sa prodajom krajnjim korisnicima).ali mi ne traba standalone gps, samo zbog par ulica u beogradu i novom sadu. cool.gif
izgleda da postoji garminov soft i za hardware koji nije garminov. moracu da probam posto mi poslednja verzija totmtom-a (a ni nijedna prethodna) ne prepoznaje interni gps device). za n95 postoje programcici koji emuliraju externi zakacen preko bt-a, ali za n96 jos uvek ne.zapravo, nije ni nokia maps toliko los, samo me nervira sto ne radi bez data konekcije.koga zanima tematika i cta mu se forum (a natuca bar pomalo spanski), neka se registruje. ne dozvoljavaju lurkovanje. dzabe je, i vredi svakog utrosenog centa. :Dedit: link Edited by voja i
Link to comment
karticu u koju se stavi tvoja i koja radi sa svim telefonima i operaterima.
Kako se zove to maleno i extremno korisno prevarantsko sokoćalo i gde ima da se pazari?
Link to comment
Kako se zove to maleno i extremno korisno prevarantsko sokoćalo i gde ima da se pazari?
Hm, ja bih rekao perpetuum mobile. :P Kako može da se stavi kartica u karticu i da ta druga kartica sadrži određeni hardver pri tome ne menjajući dimenzije prvobitne kartice?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...