Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Svaka SIM kartica ima servis koji se zove Fixed Dial Number. Tu moze da stane do 50 brojeva, nezavisno od imenika. Kada ukljcuis taj servis (trebace ti PIN2) mozes samo da zoves ili SMSujes te brojeve. Da iskljucis servis, treba opet PIN2. Ako se zajebes za PIN2, trebace ti PUK2. Isti sistem kao i sam PIN i PUK brojem kada ukljucujes telefon (obicno je default podesen na 0000 ili 1234).Nadam se da ce ovo da pomogne :)

Link to comment
Nadam se da ce ovo da pomogne :)
no offence, ali upravo to sam i rekao u mom prethodnom postu.
predpostavljam, da se (kao kod nokia-e) radi o speed dialingu.
se odnosilo na maltezerovo pitanje za tastaturu sa samo 4 dugmeta. :me_konfuzan:hvala na dobroj nameri, u svakom slucaju. :)poz. Edited by voja i
Link to comment

'bem ti ovu virtuelnu komunikaciju.

Nisi bas to rekao, nije speed dialling, ali nema veze.
iako ja jesam pomalo konfuzan pri pisanju, mislim da je sasvim suvisno ovoliko objasnjavanje.ali (posto sam horoskopski ovan :lol:) ne mogu da se uzdrzim:
u svakom slucaju, njena kartica (a ne telefon) ce imati pravo da zove samo na brojeve koje ja odredim, u fazonu mama, tata, etc.
pri cemu sam upravo i mislio na ono sto si ti detaljno objasnio u tvom prethodnom postu:
Svaka SIM kartica ima servis koji se zove Fixed Dial Number. Tu moze da stane do 50 brojeva, nezavisno od imenika. Kada ukljcuis taj servis (trebace ti PIN2) mozes samo da zoves ili SMSujes te brojeve. Da iskljucis servis, treba opet PIN2. Ako se zajebes za PIN2, trebace ti PUK2. Isti sistem kao i sam PIN i PUK brojem kada ukljucujes telefon (obicno je default podesen na 0000 ili 1234).
??????????????????????????????????zato sam ti i odgovorio, umesto da se samo zahvalim, u zelji da razjasnim da sam speed dialing pomenuo u cilju odgovoria na melteseovo pitanje (cemu sluze samo 4 dugmeta?). a da se radi zaista o speed dialingu*, kao sto sam i predpostavljao, mozes proveriti ovde. naravno ukoliko znas spanski. :Pa ako ne, onda to isto imas ovde. :lol:poz. :)????????????????????????????????????EDIT:da ne bude opet nesporazuma, * se odnosi na funkciju tastature sa samo 4 dugmeta. Edited by voja i
Link to comment
Da li mi neko moze reci kakav je novi SE C902 (Bondov telefon, jel te :rolleyes: )Trenutno imam K810I pa razmisljam da ga zamenim uz doplatu za gore pomenuti...
Final wordsThe Sony Ericsson C902 is a very promising cameraphone with some extra features and camera improvements. The stylish slim body, the original slide-up camera design and excellent build quality gain the C920 good points among style-conscious users.As the Sony Ericsson C902 is expected at about 330-350 EUR, you might as well keep your K850 just for now.
Link to comment

Za 400 dinara? Teško, a taman toliko me izašao. Jedino mi nezgodan za kuckanje porukica čemu sam inače veoma sklon. Jes' polovan, ali sve radi bez greške.

Link to comment

Privremeni sluzbeni (u iscekivanjnu Nokia E71)c902.jpgMislim da je malo vise hajpovan (to je onaj iz novog James Bond filma) - koristim ga dve nedelje i iako ima neke zanimljive napredne funkcije generalno je nepregledan i komplikovan.

Link to comment
Taj hocu, posto je??
Ako bas izgaras od zelje da ga kupis (a ne bih preporucila, osim ako neces da dobijes zuljeve od najtvrdje tastature koju sam videla u zivotu) - videla sam u Delta Sitiju za 31.000. To je ono - samo telefon, nista tarifni paket. Telenor ga nema u ponudi, mozda VIP ili MTS, pa ako si postpaid i istekao ti je ugovor mozes da ga kupis uz obnavljanje ugovorne obaveze. U tom slucaju je, naravno, daleko jeftiniji. A koliko je "ovako" - nemam pojma. Recicu ti samo - da je James Bond zaista koristio ovaj tel, bio bi mrtav sest puta do sad. Ne valja i that's it. Al' mozda je samo do mog :unsure: Edited by apotekarica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...