Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Postaviću ovo pitajnje na dva mesta, nisam siguran gde pripada, pa nek moderatori brišu suvišno, dakle;Imam Samsung D880, sa dve kartice, telefon funkcioniše sasvim OK, medjutim, nije problem u tome.Problem je u sledećem; prvi put posedujem Samusngov telefon, i po prvi put sam se susreo sa đubretom od softvera zvanim "Samsung PC studio 3".Dakle, teško je poverovati koliko je to sranje od aplikacije. Najviše me nervira što ne mogu da bekapujem poruke koje su duže od 160 karaktera, niti da pišem iste putem PC-a ako imaju više od 160 karaktera...Sam proces konektovanja, čitanja podataka sa telefona...brrrrrPitanje za upućene: postoji li neki kršten softwer koji funkcioniše i za Samsungove mobilne, a koji je bolji i lakši za upotrebu, naročito što se tiče baratanja SMS-ovima? Bio bih beskrajno zahvalan ukoliko neko pomogne.
ovo je zvanicni forumski telefon. ti si 4. koji ga ima.ja sam davno batalio da mislim da tu ima nesto dobro. gledam kako da bachim 060 karticu, pa da se vratim na standardno telefoniranje.inace do sada primeceni problemi: oce da posalje vise poruka odjednom, ocaj signal, ne mogu da snimam razgovor (korisno kada ti neko objasnjava u koju ulicu da skrenes ili nesto komplikovanije), da bi bilo sta uradio treba izmedju 18 i 32 klika... Edited by Hustler
Link to comment
oce da posalje vise poruka odjednom,
to nema veze sa telefonom, nego sa VIP mrezom.
da bi bilo sta uradio treba izmedju 18 i 32 klika...
pa, nije bas, al nema veze. :Povo je daleko od najboljeg telefona koji sam imao, po mogucnostima dosta daleko od telefona kakav bih voleo. ali, jedno radi dosta dobro; oslobadja me drdanja da nosim dva telefona. ne znam o kakvom losem signalu pricas, ja zaista nisam primetio problem sa time. jedino sto bih mu zamerio je spor software.
Link to comment

zna li ko gde se moze naci baterija za samsung d900, a da valja?stigoh da procitam samo nekoliko poslednjih poruka, pa inspirisana njima, a na osnovu skromnog iskustva, mogu reci da je od samsung pc-studija jedino gori piece of software za nokiu. to jest, ako imate stariji model, a vekovima kasnije hocete da poskidate nesto sa njega.poz

Link to comment
to nema veze sa telefonom, nego sa VIP mrezom.pa, nije bas, al nema veze. :Povo je daleko od najboljeg telefona koji sam imao, po mogucnostima dosta daleko od telefona kakav bih voleo. ali, jedno radi dosta dobro; oslobadja me drdanja da nosim dva telefona. ne znam o kakvom losem signalu pricas, ja zaista nisam primetio problem sa time. jedino sto bih mu zamerio je spor software.
cuo sam da postoji cipela u koju mozes da roknes oba stopala, sto te oslobadja drndanja nosenja 2 cipele. :o
Link to comment

Meni je D880 super za sada, mada ne koristim ovo sto lakiju treba. Sva prebacivanja vrsim preko usb-a, samo prikopcam na kompjutor i izadje mi folder G: i to je to :DSignal je dobar, ne salje vise poruka odjednom a iskljucio sam i onu opciju "fade" (ili tako nesto) pa nema onih laganeze poluanimiranih preklapanja i sve se ucitava mnogo brze nego sa tim ukljucenim. I dalje mi je krivo sto nema blic ali jebati ga, sta da se radi...

Link to comment

Izgleda da boljeg softwera nema...jabat ga...što se ostalih funkcija tiče, sasvim je ok, nema problema sa višestrukum slanjem poruka, obe kartice funkcionišu besprekorno, malo je lošija čujnost na sekundarnoj, ali, bolje nisam ni očekivao...što se brzine tiče, jeste među sporijima.Usput, da pitam ostale sretne vlasnike, koliko im traje baterija? Meni, uz malo priče i desetak poruka, jedva izgura dan.

Link to comment

a ove tastature sa 4 dugmeta, to je ako hoces da samo zove brojeve iz imenika bez upisivanja novih, ili tako neki razlog da dete ne pretera?

Edited by Hustler
Link to comment
a ove tastature sa 4 dugmeta, to je ako hoces da samo zove brojeve iz imenika bez upisivanja novih, ili tako neki razlog da dete ne pretera?
ne'am pojma, eno ga jos se puni. a posto mi nisu jos stigle kartice (mora da se obavi formalnost oko prebacivanja mog broja sa jednog na drugog operatera) ne mogu ni da ga kresnem. u svakom slucaju, njena kartica (a ne telefon) ce imati pravo da zove samo na brojeve koje ja odredim, u fazonu mama, tata, etc.predpostavljam, da se (kao kod nokia-e) radi o speed dialingu. ovo mi je prvi disney telefon, pa da nemam iskustva. moracu i mojoj kevi da kupim jedan takav, jedino ne znam da li iko u bgd zna to da odblokira. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...