Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

samo da prijavim da ne ocekujete mnogo od ovih novijih i boljijih nokijinih modela sto se tice kamere i carl zeiss optike - u pitanju je 1 govno

Link to comment
pih... moj ima karticu od 2GB i vec mi nedostaje prostora....
Uvek me je fasciniralo kako neki ljudi imaju potrebu da ceo svoj HD nose sa sobom.. :PAko me ''vadi'', u drugom telefonu imam još preko 512MB '' :cry: ''
Link to comment
Uvek me je fasciniralo kako neki ljudi imaju potrebu da ceo svoj HD nose sa sobom.. :PAko me ''vadi'', u drugom telefonu imam još preko 512MB '' :cry: ''
Mene je uvek fasciniralo kako neki ljudi imaju potrebu da budu pokretna prodavnica telefona :PA prostor - mjuza naravno (i poneki muzicki spot, SOAD, Rammstein, Severina i tako to :rolleyes: ), sta ako, slusajuci Led Zeppelin, u jednom trenutku odlucim da predjem na Britni Spirs, a nisam imao mesta na kartici da i nju stavim :(Delimicni ontopik:
samo da potvrdim nakon nekoliko meseci korišćenja da je e51 jedna izvanredna mašina.
E51 sam video prekasno, odnosno vec kupio ovo btw. nedavno video druga sa tim (mojim) telefonom i ja sve odusevljen kao "e, izabrao si isti telefon ko i ja", a on "sta izabrao? poliz'o sladoled i dobiJo"a ja puk'o tol'ke pare :cry:
najavili su e66 i taj izgleda strahobalno.no nonsense telefoni.
uf.. nokia-e66-02.jpgprodato :D (cim nadjem vremena)
Link to comment
Mene je uvek fasciniralo kako neki ljudi imaju potrebu da budu pokretna prodavnica telefona :P
Moranje je u pitanju <_< i moja nokiJa je lepša od tvoje :spoiledbrat:
Link to comment
Ne znam gde si kupio fon, ali bi uz njega trebalo da ide disk sa softverom. Svakako ga imaš na siemensovom sajtu, malo googla i downloada će da reši problem.
Ma polovan, to je bila zamena za nešto drugo, svejedno hvala, sredio sam nešto.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Poludeo sam danas zbog prebacivanja imenika iz stare Nokije u drugu, pa da napisem resenje problema ako nekome zatreba. Naravno, posao se moze zavrsiti preko Nokia PC Suitea, medjutim stari telefon nema BlueTooth, a data kabl sam negde zaturio, memorijske kartice nisu kompatibilne... Nove Nokije imaju aplikaciju Switch razvijenu za sinhronizaciju telefona i prebacivanje podataka sa jednog na drugi. Stare Nokije nemaju taj program, ali se problem resava startovanjem Switcha na novom telefonu i povezivanjem sa starim preko BT ili InfraReda. Novi telefon starom posalje aplikaciju koja se startovanjem instalira i sama ponudi prebacivanje podataka. Mogu se prebaciti samo kontakti ili audio, video zapisi u kompletu, pojedinacno, po zelji...
sad mi kazes... <_<
Link to comment
sad mi kazes... <_<
šta, to niste znali? :P
Možda bi trebalo na no comment ili Laugh temu, ali neka je ovde
:lol: Koliko istine... Edited by gotivac
Link to comment
  • 1 month later...

Postaviću ovo pitajnje na dva mesta, nisam siguran gde pripada, pa nek moderatori brišu suvišno, dakle;Imam Samsung D880, sa dve kartice, telefon funkcioniše sasvim OK, medjutim, nije problem u tome.Problem je u sledećem; prvi put posedujem Samusngov telefon, i po prvi put sam se susreo sa đubretom od softvera zvanim "Samsung PC studio 3".Dakle, teško je poverovati koliko je to sranje od aplikacije. Najviše me nervira što ne mogu da bekapujem poruke koje su duže od 160 karaktera, niti da pišem iste putem PC-a ako imaju više od 160 karaktera...Sam proces konektovanja, čitanja podataka sa telefona...brrrrrPitanje za upućene: postoji li neki kršten softwer koji funkcioniše i za Samsungove mobilne, a koji je bolji i lakši za upotrebu, naročito što se tiče baratanja SMS-ovima? Bio bih beskrajno zahvalan ukoliko neko pomogne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...