Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kupi ga preko Aliexpressa proci ces jeftinije.

Uzecu najverovatnije onom inteza kreditnom karticom na 6-12 rata bez kamte a i zbog garancije mi vise odgovara ovde ...

 

edit: Onda najbolje kod ovih imaju ( ako ne lazu) primerke sa 8gb interne memorije + dobijes na poklon neki bluetooth hands free

http://www.tehnomanija.rs/mobilni-telefoni/lenovo-mobilni-telefon-p780-8gb-ds-rs-bk.html

Edited by Geograf
Link to comment

Na Aliexpressu kod najpouzdanijeg prodavca kosta 138 evra. Za 152 evra ga dobijas sa karticom od 32GB. Racunaj da ce ti carina biti nekih 30% sto opet znaci 170 evra naspram 270 koliko kosta u Tehnomaniji. Da ne pominjemo da mozes imati ludu srecu da ti telefon ocarine na manju vrednost ili da prodjes bez carine.

Link to comment

Dobro izadje 260 a garancija je dve godine ... Nikad nisam kupovao preko ALiexpresa  , vec samo preko e-bay-a i Amazona i naravno nikad nista skuplje od 100 dolara...  Ne volim da uzimam vrednije i skuplje stvari preko interneta  , jer vise brines (dal ce uopste stici , koliko ce te izaci carina , spedicija , pdv ...)

 

p.s. Aliexpres dodje kao neka kineska verzija ebay-a ? Vidim da shipping nisi racunao , to znaci da je kod njih pretezno free ?

Link to comment

Siping je vecinom free. A ja do sad narucio dva mobilna telefona, punjac, Tomas vozice, sajlu za zakljucavanje bajsa i sve stiglo bez greske. Inace Aliexpress ima svoj sistem zastite da novac leze njima na racun a ne prodavcu pa tek kad tebi stigne roba i ti potvrdis da je sve ok oni prebacuju novac prodavcu.

Edited by Moća
Link to comment

Siping je vecinom free. A ja do sad narucio dva mobilna telefona, punjac, Tomas vozice, sajlu za zakljucavanje bajsa i sve stiglo bez greske. Inace Aliexpress ima svoj sistem zastite da novac leze njima na racun a ne prodavcu pa tek kad tebi stigne roba i ti potvrdis da je sve ok oni prebacuju novac prodavcu.

To je dobra stvar mada uvek kada sa imao problema na eay-u oko nekog proizvoda , dobio sam gratis novi ili su mi vratili pare a proizvod zadrzao  :D  U celoj prici kod tih vrednijih stvari najvise me plasi nasa carina + spediteri ... i cimanje sa njima .

Odoh do Alija da nadjem ispravljac za ovaj moj dell lap-top , cisto da ih testiram malo na nekom konkretnom slucaju a mobilni ko sto rekoh zbog placanja i garancije radije cu preplatiti ovim nasim lopovima ...Hvala puno Mocho  :thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...