Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Par dana se drndam BB Q10.

Dobar uređaj. Kvalitetna izrada, pravi multitasking™, sve leti.

Šteta.

Kome treba uređaj s tastaturom i ne smeta mu manji disp. odličan izbor.

Zasto steta?

Link to comment

Da steta za BB, ali jos nije sve gotovo. Ako budu igrali (a cini se da igraju) na niche kartu bezbjednog komuniciranja, onda ce opstati. Plus QNX ima veliku primjenu u automobilskoj industriji i medicinskim aparatima, tako da nije da su bas pred izumiranjem. Ali je sigurno da u dogledno vrijeme nece biti ikona kao nekada.

 

Ja inace koristim Z10 za licnu upotrebu, a iPhone 5S mi je firmin telefon. Da ne moram da ga koristim radi posla, ne bih ga nikad ni koristio, toliko mi je inferioran u poredjenju sa Z10.

Link to comment

Ja koristim BB jos dok su bili monokromatski, tako da mi je fizicka tastatura bila obavezna, cak sam se "patio" i sa Bold 9900, i zato nisam isprva uzeo Z10, jer sam mislio da necu moci da se naviknem na all-touch keyboaod. Medjutim, sad ne bih mogao nazad, upravo zbog tog displeja. Ja sad vise koristim Z10 za web browsing nego iPad ili BB Playbook koji isto imam.

 

Inace, nije mi bila namjera da pocenem jos jednu " iPhone sucks" debatu, ali je vjerovatno tako ispalo. Stoga samo par razloga zasto je meni Z10 bolji:

- form factor - ova velicina displeja mi je ideana
- keyboard "flicking" mnogo olaksava kucanje na ovoj tastaturi u odnosu na bilo koje druge, bilo fizicke bilo virtualne
- zamnjenjiva baterija koja dulje radi na jednom punjenju
- pravi multitasking
- swipe vs. home button
- Hub; takodje email/kalendar/tasks generalno elegantnije od iOS

Link to comment

Meni nije; ja sam moj telefon kupio nedugo poslije Q10 launch-a, i tad jecini mi se vec u opticaju bio BB10.2. Time ne zelim reci da je baterija spektakularna, ali je bolja nego ova sto imam na iP5.

Link to comment

Imam lumiju 920, nisam neki prezahtevni korisnik, i jako sam zadovoljna skoro svime što pruža.

Solidno i brzo surfovanje netom, solidna kamera, spoljna nešto slabija.

Trebalo mi je par dana da se naviknem na veličnu.

Jedina mana je kratak rok baterije. Svaki dan se puni.

Imam je oko pet meseci i nijedan bug još.

Link to comment

galaxy s4 root-ovan, gasi se sam od sebe u toku razgovora ili pokretanja aplikacije... ne znam da li je nastao kuršlus zbog samsungovog updatea ili je problem do baterije? Kao da je počela da bude džombasta malo. Upali se tek kad se priključi na komp/punjač.

Link to comment

Ja samo da pohvalim bateriju na onom lenovu što je Renne preporučio. Napunjen u nedelju uveče na 100%, sad je na 10%, dosta razgovora i fotkanja u međuvremenu. Jebeno dobra baterija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...