Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Verovatno jeste. Osoba A posalje nesto i nece, osoba B posalje i stigne odmah. Jebem li ga...
mts. Bilo i kod mene par puta "download" pa q, a sutra skine..."Imaju malo poteškoća"Pa imate kada ste naprimali bruku stranačkih kadrova a par ljudi vuče za celu firmu...
Link to comment

Da ali MMS poruke "isticu" posle 3 dana, majku mu, a desava se da ne stignu ni za toliko i onda nikom nista. Olosi iz MTS-a, sto godina sam im veran a oni meni tako...

Link to comment

Poslušali Reneovu preporuku, supruga pazarila Trend Plus.Prvo mi Gazza preporučio dijetu, pa Rene televizor, pa Filip PC konfu, pa opet Rene mobilni. PPP je život, ostalo su sitnice.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pošto moj laptop i dalje jedini neće da se nakači na kućni wifi, a ajfon i ajped uredno hoće, ja sam zbog posla morala da mu preusmerim internet sa 063 telefona i na to se lepo kači. Ali sam sad potrošila brzi internet i sad ću imati taj sporiji. Šta mogu da dokupim privremeno od Telenora pošto ostajem dve nedelje još i treba mi internet? :-)

Link to comment

Imaš opciju surfuj brže, 500mega za 295 dinara.Instaliraj 111menu aplukaciju pa preko nje aktiviraj, tako ti je najjednostavnijeПослато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...