Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

iphone-s su nevidjeni shit. jedva cekam da mi ugovor istekne i da ga se trsim1. baterija bez oklopne baterije nista ne znaci, jer traje 3 sata2. nabijem na ajfon na ajfon imap jer sam se izgubila milion puta3. kochi (sto znaci da stalno moras updates da radis) i da ga gasis i palisprednost su rezolucija ekrana, zvuk i kameramislim da cu uzeti htc one x cim mi ugovor istekne
Je l ovo stvarno ovoliko crno? Sto pita vec neko - koji je model u pitanju, posto sam ovih dana nesto u fazonu prelaska na iphone (4s verovatno) pa da ne bude zajeb...? :unsure:Btw cujem dosta povika na bateriju HTC-a, da je tipa jedna od najlosijih u tom smartphone svetu... A da ni kamera nije nesto spec. Edited by ducca
Link to comment

Ajd da ne idem na sektaski topik, moze i ovde neko da mi odgovori... Kad se ocekuje pad cene iphone 5ice i koliko taj pad moze da iznosi? Na americkom trzistu, do kraja godine. Kako se kretala cena cetvorke, kad je izasao 4s??

Link to comment

батерија је генерално један од највећих проблема са данашњом технологијом надам се да ће се направити неки помак по том питању у скорије време... не знам шта се дешава са горивним ћелијама, то је било у најави пре неколико година, али већ доста дуго то нико не помиње...

Link to comment

Rezervna baterija je zakon. Ja za galaksi imam i mali punjac za rezervnu bateriju. I onda uvece napunim rezervnu pa tokom dana menjam po potrebi. Najcesce zbog foruma preko 3g

Link to comment

ma svi modeli 4, 4s i od skoro 5tica. ali uskoro ce kraj ugovora pa samim tim i kraj sa ajfonima. posle toga mogu da biram marku.dobro ima li neko htc x one da ostavi utiske?samsung galaxy ne bih iz snobovskih razloga jer svaka ga sponzorusa ima, kao i sto svaki usa tinejdzer i hipster poseduje ajfon.htc x one mi sa tehnicke strane deluje muski (dual core mada i galaxy ima plus veci ram)ne znam....ali ne mogu da podnesem vise apple, ajfon i sve sto ima jabuku. pc je toliko stabilniji od meka, dusa me boli sto nema final cut verzija za pc. apple teski monopolisti i samo zato sto su jedno vreme bili in sa dizajnom dok je steve bio ziv, svi su kupovali (verujem da im je odzvonilo jer im konkurenti mnogo vise sada ulazu u R&D)da mi nema punjaca u kolima pa ja bih dosla kuci nikada....ko je bio u los andjelesu zna koliki je to rasprostranjen grad (nesto malo vise od pola vojvodine)a da, i da nahranim govnima moju mrezu att jer cim zadjem u brda (npr hollywood hills) dok ne stignem do vrha mogu da se slikam. srecom imam papirnu mapu :)jel vas interesuje prica prvi dan kada sam dosla u LA i gde sam zalutala?

Edited by mustang
Link to comment
ma svi modeli 4, 4s i od skoro 5tica. ali uskoro ce kraj ugovora pa samim tim i kraj sa ajfonima. posle toga mogu da biram marku.dobro ima li neko htc x one da ostavi utiske?samsung galaxy ne bih iz snobovskih razloga jer svaka ga sponzorusa ima, kao i sto svaki usa tinejdzer i hipster poseduje ajfon.htc x one mi sa tehnicke strane deluje muski (dual core mada i galaxy ima plus veci ram)ne znam....ali ne mogu da podnesem vise apple, ajfon i sve sto ima jabuku. pc je toliko stabilniji od meka, dusa me boli sto nema final cut verzija za pc. apple teski monopolisti i samo zato sto su jedno vreme bili in sa dizajnom dok je steve bio ziv, svi su kupovali (verujem da im je odzvonilo jer im konkurenti mnogo vise sada ulazu u R&D)
уу, како ћеш се ти грдно разочарати кад пређеш на писи
Link to comment
уу, како ћеш се ти грдно разочарати кад пређеш на писи
od pisi-ja se ne odvajam od kako imam racunar. naravno nabudzen za moje potrebe...al na zalost ne mogu ni bez meka samo zbog tog programa za montazu koji je opsteprihvacen medj montazerima (kad razmenjujemo fajlove itd..) ...svoje projekte radim na pc.
Pricaj.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
nakacicu uskoro :) Edited by mustang
Link to comment
ma svi modeli 4, 4s i od skoro 5tica. ali uskoro ce kraj ugovora pa samim tim i kraj sa ajfonima. posle toga mogu da biram marku.samsung galaxy ne bih iz snobovskih razloga jer svaka ga sponzorusa ima, kao i sto svaki usa tinejdzer i hipster poseduje ajfon.To se zove vestacka intelegencija.da mi nema punjaca kod kuce pa ja bih dosla kuci nikada....ko je bio u los andjelesu zna koliki je to razvratan grad (nesto malo vise od jagodine)
primamo donacije u starijim modelima omrzene marke.
Link to comment

Ovo za galaxyje (S3 prvenstveno) i sponzoruse je so true.Problem sa ovim novim zverima od telefona je po meni i velicina - prosto su preglomazni, vise nisu telefoni vec mini tableti, jbt kad stavis u dzep viri bar 2 cm. Prosto nisu zgodni ni za rukovanje ni skladistenje. A svi se takmice ko ce veci ekran da napravi. Kapiram da se svi utrkuju da naprave sto jacu masinu i da za to prosto treba sto vece kuciste pa onda sve zavijaju u eto - benefit ogromnog ekrana gde ces lepse "gledati filmove i surfovati po netu". Ne kapiram uopste potrebu za gledanjem filmova na mobu, a ni neki preveliki ugodjaj za oko ako se vidi malo veci procenat web stranice na ekranu.Ovde je i dalje velika prednost Appla jer se drze tradicionalnijih i kompatibilnijih dimenzija, meni npr. jedan od presudnih faktora. Ove 4,7-5 inca stvarno ne varim.

Edited by ducca
Link to comment
Ajd da ne idem na sektaski topik, moze i ovde neko da mi odgovori... Kad se ocekuje pad cene iphone 5ice i koliko taj pad moze da iznosi? Na americkom trzistu, do kraja godine. Kako se kretala cena cetvorke, kad je izasao 4s??
pa do sada je apple spustao cene tek kad izadje novi (na nivo onih iz prethodne serije)verovatno se to nece menjati ni u ovom ciklusu
уу, како ћеш се ти грдно разочарати кад пређеш на писи
paaa, ne mora da znaci. u firmi gde radim imamo high-end pece (lenovo iz x serije, uglavnom) i razne mekovevise sam gledao zaglupelih mekova nego peca (poslednji koji videh bese retina mekbukpro koji nikako nije mogao da izadje na kraj s tim neverovatnozahtevnim powerpointom, te je nakon 5minuta totalne blokade moralo pasti gasenje kompa)a i iskustva nekih drugara koji su morali da predju sa pc.ja na mek govore u korist dobrih peca (i sto se tice izdrzljivosti na padove i sto se tice generalnih performansi)
Link to comment
pa do sada je apple spustao cene tek kad izadje novi (na nivo onih iz prethodne serije)verovatno se to nece menjati ni u ovom ciklusu
Mhm, znaci nista od pada cene, dok se ne pojavi sestica? Ok, tnx ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...