Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

jeli vini, sto se ovaj naprosto ne vrati malo ranije u proslost i ne zvekne zeljka ivaneka?

sta koji moj ludi sesirdzija i gluposti?

 

Pa već ga je zvekno i ništa se nije desilo, zašto bi sad išao dalje u prošlost i zajebavao se sa paradoksom kad ovaj očigledno i nije bio uzročnik pandemije.

 

Ili zasto se ne vrati u trenutak pred samo izbijanje epidemije, da ustanovi sta se stvarno dogodilo, ko je kriv, itsl?

 

Sve što rade ti radio-amateri iz budućnosti, rade na osnovu one jedne falične Kasandrine poslenice - pomenula je Ivaneka, oni su odmah utripovali da je on uzročnik, zajebali se, sad dalje nabadaju i improvizuju oko nekakvih majmuna.

 

Ja bih se kladio da je deda sa šeširom u stvari isto time traveler ali iz nekog drugog vremena, možda iz budućnosti u kojoj se pandemija nije desila? Nadam se da neće mnogo da boli plitkoumni mindfuck koji nas skoro sigurno čeka na kraju sezone...

Link to comment

Pa već ga je zvekno i ništa se nije desilo, zašto bi sad išao dalje u prošlost i zajebavao se sa paradoksom kad ovaj očigledno i nije bio uzročnik pandemije.

 

 

Sve što rade ti radio-amateri iz budućnosti, rade na osnovu one jedne falične Kasandrine poslenice - pomenula je Ivaneka, oni su odmah utripovali da je on uzročnik, zajebali se, sad dalje nabadaju i improvizuju oko nekakvih majmuna.

 

Ja bih se kladio da je deda sa šeširom u stvari isto time traveler ali iz nekog drugog vremena, možda iz budućnosti u kojoj se pandemija nije desila? Nadam se da neće mnogo da boli plitkoumni mindfuck koji nas skoro sigurno čeka na kraju sezone...

pa nije ga na vreme zveknuo. a u prvoj kaze ivanek da se vec znaju iz 97.

 

Зар теби онај чича не личи на убијеног?

lici i pominje oziljak koji bi mogao biti rupa od metka, samo je cirka metar ipo visociji.

Link to comment

Kako na vreme, to si ti nešto sam učitao. A u '87 je išao po neke informacije, ne da bi ga ubio. Dakle gledaćemo opet Ivaneka sa perikom i tonom šminke...

Link to comment

ok, moguce, nek bude da su miroljubivo isli po neke podatke.

ipak serija je bulja. 

evo ti na primer momenat sa satom - sat iz buducnosti u dodiru sa satom iz sadasnjosti proizvodi eksploziju i kojoj biva unisten,

kako onda i dalje postoji u buducnosti, iz koje je vracen u sadasnjost?

 

bulja je serija. nemoj da kukas posle.

Link to comment

 

 

lici i pominje oziljak koji bi mogao biti rupa od metka, samo je cirka metar ipo visociji.

Та разлика у висини јес'занимљива. 

Link to comment

Gledaću i dalje 12 marmuna, ali samo zato što sam budala. Ovi paradoksi i nelogičnosti mi ne smetaju, nisam neki zakleti vinista™, ali je, bre, dosadno, a lažni Željko Mitrović i lažna Naomi Vots su baš bledi i slabi likovi.

Link to comment

Željko Mitrović i lažna Naomi Vots su baš bledi i slabi likovi.

Nisam još odgledao treću, ali ovo stoji. Jbg, nisam ni očekivao neke ne znam kakve likove ovde.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mnjah, u pravu je Vasić gore. Sad kao treba da nam bude stalo do toga šta sedešava u 2043., neki Walking Dead-like sukob dve grupe preživelih od kojih su jedni ovi vremeplovci a drugi su kao muahaha bad guys :yawn2: Plus imamo klasičnu time-travel idiotariju po kojoj te putovanje kroz vreme šalje i kroz prostor tačno gde treba da budeš, pa Cole magično stiže ne samo u 2014. nego tačno na Haiti 2014. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...