Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Recite Toniju da mi je žao što sam ga razočarao kao čovek i kao komunista, te da se strpi do kraja sezone - pevaće se verovatno druga pesma.

jebote, kako ti ne smetaju momenti poput ona 2 sa satom? prvo drmanje kamere i cudni zvuk a potom eksplozija?

i kako je bulit tajm vazio samo za onog iritantnog zeljka mitrovica i ribu a svi ostali su bili usporeni?

i ne smeta ti ono traljavo objasnjenje o zakonima putovanja kroz vreme?

 

i riba je slatka al ima fudbalerske noge, ne bunim se samo konstatujem.

 

i da, becki konjusar ivanek je krizanac custica i dzona malkovica.

Link to comment

Taj prikaz vremenskog paradoksa je izmislio život za ono što smo ranije viđali - minimum blještanja i eksplodiranja mora da se podnese. Bullet time je odličan izbor, a delovao je samo na Željka Mitrovića jer je on jedini napucan nekim futurističkim nanotehnologijama ili čime već što mu i omogućava da skače unazad kroz vreme. Tehnički, ne bi trebalo da je moguće da Željko uprti na leđa Kasandru - ako je ona usporena a on nije, ne bi njeno kretanje trebalo da se ubrza samo zato što je on nosi - ali dobro™.

 

Objašnjenje za put kroz vreme mi se sviđa upravo zato što je traljavo i nepotpuno. Kad god se u filmu ili serijji trude da ti tačno objasne kako takve stvari stvarno funkcionišu, they try their best and fail miserably, the lesson is: never try.

Link to comment

Taj prikaz vremenskog paradoksa je izmislio život za ono što smo ranije viđali - minimum blještanja i eksplodiranja mora da se podnese. Bullet time je odličan izbor, a delovao je samo na Željka Mitrovića jer je on jedini napucan nekim futurističkim nanotehnologijama ili čime već što mu i omogućava da skače unazad kroz vreme. Tehnički, ne bi trebalo da je moguće da Željko uprti na leđa Kasandru - ako je ona usporena a on nije, ne bi njeno kretanje trebalo da se ubrza samo zato što je on nosi - ali dobro™.

 

Objašnjenje za put kroz vreme mi se sviđa upravo zato što je traljavo i nepotpuno. Kad god se u filmu ili serijji trude da ti tačno objasne kako takve stvari stvarno funkcionišu, they try their best and fail miserably, the lesson is: never try.

mislim da si samo omeksao, ali ajde :fantom:

Link to comment

za onog iritantnog zeljka mitrovica

мени јунак пре делује као арон пол за сиротињу, све чекам да каже "yeah, time travel, bitch"

Link to comment

kakav je novi helix?

 

Ja pišem utiske na horor serijama, ne znam ni sam gde ću kad je u istoj meri i horor i SF i triler. Druga sezona je bolja nego prva u isto vreme za sada.

Ima ostrvo, ima novu zarazu, ima misteriju, besmrtnike, zaveru, sektu...opšta radost.

Link to comment

Ja pišem utiske na horor serijama, ne znam ni sam gde ću kad je u istoj meri i horor i SF i triler. Druga sezona je bolja nego prva u isto vreme za sada.

Ima ostrvo, ima novu zarazu, ima misteriju, besmrtnike, zaveru, sektu...opšta radost.

odgledao prvu epizodu, nista mi nije jasno...julia je 30god u buducnosti?

Link to comment

odgledao prvu epizodu, nista mi nije jasno...julia je 30god u buducnosti?

 

Da. Kako je moglo to da ti ne bude jasno? :D

 

edit: mada, istina je da ima mnogo, mnogo nejasnoća. I u drugoj epizodi se razjašnjavaju neke stvari, naročito jedno od upadljivije neodgovorenih pitanja iz prve sezone. I prilično je bizarno.

A ima i gomila stvari da se razjasni još, samo polako.

Edited by Lrd
Link to comment

Da. Kako je moglo to da ti ne bude jasno? :D

nesto su smotali kod tog prvog flashforwarda pa nije bilo bas najjasnije

upravo gledam drugu i sad je sasvim jasno :)

Link to comment

nesto su smotali kod tog prvog flashforwarda pa nije bilo bas najjasnije

upravo gledam drugu i sad je sasvim jasno :)

 

Ja se sećam da je bio natpis "30 godina u budućnosti". Ma, nebitno, ali mnogo mi se sviđa atmosfera+tropsko ostrvo i ta paranoja i klaustrofobija.

Link to comment

ok, odgledo druge majmune.

jeli vini, sto se ovaj naprosto ne vrati malo ranije u proslost i ne zvekne zeljka ivaneka?

sta koji moj ludi sesirdzija i gluposti?

Link to comment

Ili zasto se ne vrati u trenutak pred samo izbijanje epidemije, da ustanovi sta se stvarno dogodilo, ko je kriv, itsl? Rekose da im treba vise energije ili cega vec za odlazak u dalju proslost, ali sto onda ne idu jednostavno u blizu proslost? Naravno, ostaje moguznost da cemo te odgovore dobijati kako serija odmice, za sad izgleda bas bzv.

Link to comment

pa jes, vise treba energije da ode jednom u 90te nego da svako malo pali za 2015.

+smo saznali da su se vec videli 97me, kad su verovatno osli na pivu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...