Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ATP World Tour Finals

Featured Replies

mogla je ta nadoknada protiv nekog drugog

  • Replies 479
  • Views 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogla je ta nadoknada protiv nekog drugog
Slažem se... protiv Dače Ferera je bilo idealno dry.gif

A sto puta sam rekao da više neću da se nerviramI da više nikad neću da gledam sport

baš mučan kraj, tačno kao u meču nole-berdih, samo što je sada naša strana popišana <_< uz to još i povreda. samo da nije nešto ozbiljno. ako ni zbog čega, a ono da ne gledam onog negledljivog almagra u londonu bre :isuse: .

baš mučan kraj, tačno kao u meču nole-berdih, samo što je sada naša strana popišana <_< uz to još i povreda. samo da nije nešto ozbiljno. ako ni zbog čega, a ono da ne gledam onog negledljivog almagra u londonu bre :isuse: .
Apsolutno se slažem ali u mom slučaju kompenzaciju će napraviti nekoliko kadrova na ono nestvarno biće koje, na moje veliko čuđenje, još uvek hoda sa njim...

steta za janka :(ako nista, janko je razresio sve dileme oko scenaria za prolazak u polufinale...

steta za janka :(ako nista, janko je razresio sve dileme oko scenaria za prolazak u polufinale...
Polufinale je ionako bilo jako tanko, i da se sve poklopilo nešto nisam ubeđen da bi ga Novak "pustio". Kako god, ona dupla greška i to sa debelim autom je neshvatljiva. :( Mada treba biti realan i priznati da je ogroman uspeh što uopšte igra u Londonu (i to sasvim dobro, minus ta greška), da se neko kladio na početku godine da će Janko završiti u prvih 10 i igrati u Londonu, nema ko za njega ne bi rekao da je lud :)

Nekad i višak posla posluži. Pratio sam malo na livescoru, pa se nisam previše nervirao.Jankeli svaka čast za sezonu :Hail: . Sad samo da ustali igru i formu i pašće i neki ozbiljan rezultat sledeće godine.A i ovi zlikovci iz Blizzarda valjda neće da izbacuju nešto adiktivno za praznike :unsure:

ima li neki dobar stream?bolje je bilo kad nije bio no.1

Ovaj je za sada solidan:http://www.livescorehunter.ro/streams/1/lshtennis1.html

ima i ovdehttp://liveview365.tv/player?id=dsg45yrgf

rade sad i moji streamovi. problem bio u kompuhvala

vec brejk za ferera. znao sam da ce biti tesko, ne moze se smoren protiv dache.

ima i ovdehttp://liveview365.tv/player?id=dsg45yrgf
ovo kasni 3 gema :lol:

jel?ja gledam na tv-uon sve radi kako treba, ali problem sa tajmingom ima

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.