Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

ja ne bih nikako voleo da novak prodje i da ga u polufinalu istambura rodzer. nikako ne podnosim da gubi od rodzera, od ostalih jos moze da gubi i np ali od rodzera ne. no vej
Ni on sam to ne voli, tako da bih mogao da stavim pare na Tipsu u njihovom međusobnom meču.
Link to comment
Ali Ferer ostaje prvi u grupi cak i ako izgubi 2-0, i nema nikakvu motivaciju da digne obrvu u mecu. Sumnjam i da pare od jednog meca mogu biti udica. Ostaje samo nada da ce Tomas biti suvise sludjen kao i do sad sto je bio da bi ostvario cistu pobedu.
Ne baš, ako Nole izgubi od Janka, onda Ferer mora da pobedi jer će u suprotnom biti drugi u grupi :)
Link to comment
Ne baš, ako Nole izgubi od Janka, onda Ferer mora da pobedi jer će u suprotnom biti drugi u grupi :)
Mislio sam o sccenariju u kome Nole ima sanse da prodje dalje. Ferer ce znati ishod Nole-Tipsa meca i podici ce igru ako mora da se bori za prvo mesto.Fis opste nije lose igrao i izgubio prvi set 6-1. Sad ima brejk u drugom ali sumnjam da ce ga zadrzati do kraja. Je li u ovoj grupi sve cisto i jasno? Federer prvi nezavisno od reza ovde, a Conga i Rafa se bore za drugo? :unsure: Edited by anantaram
Link to comment
freak padobranac :o :unsure: ???
Nego sta. Najveci dasa u 63-oj.Bio nekad. Sad pod stare dane juri glupe i maloletne. :P Nazalost, freakove cice imaju istancan ukus za karakterne zrele muskarcine. andy-murray_1012528c.jpg
Link to comment
Mislio sam o sccenariju u kome Nole ima sanse da prodje dalje. Ferer ce znati ishod Nole-Tipsa meca i podici ce igru ako mora da se bori za prvo mesto.
Hm... ako neko ne izgleda kao kalkulant, to je definitivno Ferer; mislim da će on odigrati najbolje što može, šta god da ova dvojica naših urade :)
Link to comment
Hm... ako neko ne izgleda kao kalkulant, to je definitivno Ferer; mislim da će on odigrati najbolje što može, šta god da ova dvojica naših urade :)
Ne radi se o kalkulisanju. Sta uopste ima da se kalkulise? Dovoljno je samo da Daca pomisli kako je vec u sf-u i da pusti da ide zivot. :D Na kraju, videcemo sutra. Ako i jedan i drugi budu igrali kao u prva 2 kola, Ferer ce sigurno otkinuti 1 set i Nole ide dalje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...