Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

Pazi stvarno, onda je ok. Njihova pravila sve zajedno nemaju puno logike. Pretprošle godine je takođe bila neizvjesna završnica, kada se sve sve svelo na gem-količnik a igrači ni sami nisu znali ko je prošao.
Najludja zavrsnica. Svelo se na to da je Del Potro u zadnjem mecu sa Federerom imao u gem tacnu pobedu koja mu je trebala da prodje. Da je osvojio jedan gem manje ili izgubio jedan vise, ne bi prosao u SF.
Link to comment

novak je večeras većinu udaraca udarao ne sredinom, već nekom spoljnom površinom reketa ili je čak kačilo rub. baš sam obratila pažnju na to, naročito se lepo videlo na onim usporenim snimcima. znači sve je tu jasno. neuigranost totalna, po svakom pitanju.bolje mu je da ne prođe jer se u ovakvom stanju i povrede lakše zarade.

Link to comment

Nađoh negde (više ne znam gde, neki medijski sajt, s-media možda) analitiku šbb-kbb, sve varijante, kažu ovako:1. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića, a Ferer Berdiha, Španac će biti prvi, Ðoković drugi. 2. Ako Tipsarević pobedi Ðokovića, a Ferer Berdiha, Španac je prvi, a Ðoković drugi. 3. Ako Tipsarević pobedi Ðokovića, a Berdih dobije Ferera, Čeh je prvi, a Španac drugi. 4. Ako Nole pobedi Janka sa 2:0, a Berdih Ferera sa 2:0, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi. 5. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića 2:0, a Berdih Ferera sa 2:1, Ferer će biti prvi, a Ðoković drugi. 6. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića sa 2:1, a Berdih Ferera sa 2:0, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi. 7. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića sa 2:1, a Berdih Ferera sa 2:1, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi.

Link to comment
Nađoh negde (više ne znam gde, neki medijski sajt, s-media možda) analitiku šbb-kbb, sve varijante, kažu ovako:1. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića, a Ferer Berdiha, Španac će biti prvi, Ðoković drugi. 2. Ako Tipsarević pobedi Ðokovića, a Ferer Berdiha, Španac je prvi, a Ðoković drugi. 3. Ako Tipsarević pobedi Ðokovića, a Berdih dobije Ferera, Čeh je prvi, a Španac drugi. 4. Ako Nole pobedi Janka sa 2:0, a Berdih Ferera sa 2:0, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi. 5. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića 2:0, a Berdih Ferera sa 2:1, Ferer će biti prvi, a Ðoković drugi. 6. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića sa 2:1, a Berdih Ferera sa 2:0, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi. 7. Ako Ðoković pobedi Tipsarevića sa 2:1, a Berdih Ferera sa 2:1, Ferer će biti prvi, a Berdih drugi.
potreban uslov je da janko ne osvoji set.
Link to comment

Ako Ferer pobedi, Novak ide dalje svakako, čak i ako izgubi od Janka. Ako pobedi sa 2:0, onda je pritisak na Berdihu da takođe mora pobediti bez izgubljenog seta.Dobra stvar je da Ferer igra odlično i čisto sumnjam da će previše kalkulisati, ipak se za svaku pobedu dobijaju i poeni i lova, tako da svakako ima motiv da odigra dobro, iako je već prošao dalje :)

Link to comment

Novak i Tipsa igraju prvi. Bice veliki pritisak na Berdihu da dobije sa 2-0. Ali Ferer ostaje prvi u grupi cak i ako izgubi 2-0, i nema nikakvu motivaciju da digne obrvu u mecu. Sumnjam i da pare od jednog meca mogu biti udica. Ostaje samo nada da ce Tomas biti suvise sludjen kao i do sad sto je bio da bi ostvario cistu pobedu.

Link to comment

david nikad ne kalkulise, on je gori od rafe po pitanju etike, to ima da trga ko blesavoA i pritisak na berdihu nije zanemarljiv faktor, i protiv tipse se raspao zobg istog, ali je ovaj jadnicak i sam podlegao istoj boljci

Link to comment

ja ne bih nikako voleo da novak prodje i da ga u polufinalu istambura rodzer. nikako ne podnosim da gubi od rodzera, od ostalih jos moze da gubi i np ali od rodzera ne. no vej

Link to comment

Pa to ja pričam od sinoć... ne želim da vidim ovakvog Noleta da se nađe na putu onakvom Rodžeru. Što se mene tiče, nek Tipsa ubeleži prvenac na završnom turniru, 200 bodova i tu neku siću koja sleduje za pobedu. Njemu će definitivno više značiti nego Novaku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...