Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

previse racunanja i razmisljanja :P ja na to gledam ovako. Novembar je mesec kada se pored basketa igra americki fudbal, ergo, koga briga kako ce ko da prebacuje loptice preko mrezice :P realno, sezona treba da se zavrsi posle US opena, jer ovo iza nije ozbiljan tenis... a i kao sto rekoh, poceo je americki fudbal, pa me samo KK Partizan moze odvuci od jajaste lopte :D (a i posao uglavnom ubrza u novembru/decembru) stvarno, vec nekoliko godina unazad iza US Opena uopste ne pratim tenis, i koliko vidim i vrhunskim teniserima je pun penis tenisa, hoce ljudi da se odmore pa aj jovo nanovo od AO...
Ti beše Tampovac?Htedoh ja jednom davno da se ogrebem za Alstotov potpisan dres od jednog poznanika iz Orlanda, ali dobih samo t-majicu, bio offseason :(
Link to comment
  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

a medjusobni skor bi bio drugaciji da je sljaka betonsta je realnije?pa beton naravno, on odgovara rogeru :lol:
pricali smo vec o tome cije je igra bolja, rafina ili fedova, pa ne bih da ponovo otvaram tu temu. ipak cinjenica je da rafa ima ubedljivu prednost zbog njihovih duela na sljaci, iz prostog razloga sto su vise od pola duela igrali na istoj.
Link to comment
Ti beše Tampovac?Htedoh ja jednom davno da se ogrebem za Alstotov potpisan dres od jednog poznanika iz Orlanda, ali dobih samo t-majicu, bio offseason :(
oooo da, zagrizeni! :) za taaj dres da si nabavio, saznao bih gde zivis, i orobio te :D inace, jedna prijateljica mi je odavno obecala Brooksov potpisan dres... na moju zalost, udala se tamo i nikako da se nakani da skokne do Srbije :( ali i dalje mi obecava da ce mi doneti #55 kada odje vamo, plus ako me nekada navede put u Tampu, vodi me na RJEDIT: na ovo afterburnerkino cu da odgovorim sutra, posto imam stosta reci... sada mi mozak stvarno vise ne radi, bio je dug dan :D Edited by freakns
Link to comment
Iako su mnogi u (polu)raspadu vec sam se uplasio da Janko nece zaigrati. Pre tri godine je Stepanek zaigrao na mastersu kao 26. igrac sa ATP liste.
Tad je još bilo u Šangaju, pa se ostalima nije putovalo tako daleko, u London bi verovatno došli :)
Link to comment

A ja se jos zamenio sa zenom ko ce sinoc da stavi juniora u krevet da bih gledao jos jedan klasik -- zato veceras nema prvog poluvremena ls :isuse: Enivej, iako kod nekih ljudi postoji teorija po kojoj Nadal kada izgubi nikad nije fizicki spreman (proliv, povreda, zubobolja, stagod) a da je inace nepobediv, cinjenica je da je i to deo tenisa, ali i da je Nadal poslednji mec igrao u Sangaju pre mesec i po i izgubio u drugom kolu, nakon sto mu je Nole silovao celu sezonu. Cinjenica je takodje da Federer nije gresio, ali Nadal je igrao top spin fh dva metra preko mreze (dakle bez spina) i to na t liniju, sa takvom visinom i duzinom bi i JJ imala 30 vinera protiv njega. Ovim pokusavam samo da objasnim zasto je prso sa krompirom u 2. setu, ne zasto je izgubio (zasto bi bilo iznenadjenje da bilo ko izgubi od Federera).Ako se Fed i Nole sretnu u finalu, bice interesantno, Fed je u formi ali nije nepobediv (2. i 3. set protiv Tsonge u 1. kolu).

Link to comment
:isuse: Buci, buci... a koliko ti imas godinica, a? Argumentovanoj polemici nema mesta kada se iznose ovakve "teze".
Vidim, ti si se ubio od argumenata, mani me :) Edited by Time Crisis
Link to comment

ja nikako ne bih tvrdila da će janko danas da dobije berdiha. tomas igra jako dobro u poslednje vreme, a janko ne spada u one protiv kojih berdi čokira, bez obzira na h2h.

Link to comment

U onolikoj meri kakav je na šljaci, nije; recimo nije nikada odbranio titulu van šljake itd. Naravno da bi Marej dao pola kraljevstva da ima makar i jedan jedini Vimbldon, ali u kontekstu poređenja sa Federerom (što je i počelo diskusiju)... Federer je jednostavno bolji/kompletniji. :)Btw, Tipsa i na baneru:tumblr_lv2zkkSDHA1qmjqito1_1280.png?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1322131087&Signature=1Q5s4B8KNZf3%2FnSstLOhFR%2Fx4Dk%3D

Link to comment

ja se strasno uzdam u tipsinu motivaciju i uzbudjenje sto ucestvuje ovde i ne bi trebalo da mu motiva nedostaje, a on je pola covek pola motivkao zeljko samardzic, pola covek pola osmi mart :lol:

Edited by Afterburner
Link to comment
I opet kazem, ne zanima me njegov razlog sto se nije menjao, ili nije mogao, ili nije hteo, ili mu je bilo ispod casti jer oduvek prica da je njegova igra jedina praksa tenisa koja je ideal.
Hm... ko će ga znati. :) Možda mu je tvrdoglavo držanje te svoje igre naškodilo u okršajima sa Rafom, a opet, možda mu koristi na duže staze; i u 30. godini je jedan od favorita na svakom slamu i ne razmišlja o povlačenju, pitanje da li bi sa nekim drugačijim stilom dogurao dotle, kao što je i pitanje da li će Rafa uopšte i igrati tenis kada bude imao 30. :)
Link to comment
Hm... ko će ga znati. :) Možda mu je tvrdoglavo držanje te svoje igre naškodilo u okršajima sa Rafom, a opet, možda mu koristi na duže staze; i u 30. godini je jedan od favorita na svakom slamu i ne razmišlja o povlačenju, pitanje da li bi sa nekim drugačijim stilom dogurao dotle, kao što je i pitanje da li će Rafa uopšte i igrati tenis kada bude imao 30. :)
slazem se, samo ja nisam mislila na radikalne promene u stilu, vise na situaciono prilagodjavanje i promenu taktikekao ono kad ga anakon forsira da vise izlazi na mrezu, a on neceuzmes jednom i promenis uobicajenu taktiku and see what happens, taj radono sto je on dosad menjao je bilo da izabere da prima servis, da izadje drugi na bacanje novcica i da eventualno obori rafinu flasicu :P sto opet govori za sebe koliko je on uveren da takticki moze ili ne moze da parira rafi Edited by Afterburner
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...