Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

ja stvarno vec neko vreme imam utisak da je rafu ova serija poraza protiv novaka totalno razbila
debelotrebalo bi da roger bude bolji drug sa novakom, em mu je osigurao goat status, em mu je posredno omogucio da izdominira nad rafompri cemu je vise nego jasno da nije bio fit rafa (trovanje ili sta vec), sto naravno ne umanjuje rogerovo trganje mesnih ostataka kao na borbama pasabio je napujdan samo tako
Link to comment
ma da, trebao je pobediti 6-0 6-0 <_<mislim da malo previse ocekujete od janka
Nisam mislio u rezultatskom smislu, već da mu Rafa nije igrački parirao da odigra i nešto svemirskije udarce. Bio je raspoložen, samopouzdanje sky high, samo je falio neko i sa druge strane da ga natera na još koju razmenu.Janko će teško do polufinala, al tripovanje ništa ne košta :D
Link to comment
Nisam mislio u rezultatskom smislu, već da mu Rafa nije igrački parirao da odigra i nešto svemirskije udarce. Bio je raspoložen, samopouzdanje sky high, samo je falio neko i sa druge strane da ga natera na još koju razmenu.Janko će teško do polufinala, al tripovanje ništa ne košta :D
aha ok.rafi ocigledno nesto fali. dal je to trovanje ili sta vec se na pocetku prvog seta moglo videti 'koliko je sati' kad nije ni krenuo na neke loptice. svaka mu cast i sto je ovakav izasao na teren, pa makar i upisao 1 od najubedljivijih poraza u karijeri. da je na 80% svojih mogucnosti nema rodzer tu igru s kojim ga moze pobediti.
Link to comment
rafi ocigledno nesto fali. dal je to trovanje ili sta vec se na pocetku prvog seta moglo videti 'koliko je sati' kad nije ni krenuo na neke loptice. svaka mu cast i sto je ovakav izasao na teren, pa makar i upisao 1 od najubedljivijih poraza u karijeri. da je na 80% svojih mogucnosti nema rodzer tu igru s kojim ga moze pobediti.
Šališ se? :) Rodžer i sa 30 ima igru koju Nadal neće imati nikad. :)
Link to comment

I Rafa i Novak su sezonu završili na US openu, ova 2 i po meseca su otaljavanje kao kad se odvali na nekoj žurci do ujutru, a sutra pravo na posao.Zasićenost, fizičko i mentalno pražnjenje, sitne (krupne?) povrede, kod Novaka i zadovoljština, dovoljno za kraj sezone u leru.Fed nema tih problema, igra efikasan tenis, nije se smorio trofejima ove godine, odmorio dovoljno i sad objašnjava

Link to comment

tacnonadal je kao i uvek izasao na teren i izdrzao mec na nogama koji je trebalo da predanit je trcao na neke lopte, niti je zbog iscprljenosti udarao kao da ima vise od 40kgi evo sad opet dolazimo do price ko ima kakvu igrudeskripcija ipak ne moze dominirati nad brojkama cool.gif

Edited by Afterburner
Link to comment

ovde je bilo više nego očigledno da rafine lopte nisu imale uobičajenu količinu spina. zato je fedov bh izgledao bolje nego inače u njihovim mečevima.rafi je inače dvorana neomiljeno mesto a kraj sezone neomiljeno vreme. imali smo skoro identičnu situaciju ovde prošle godine. ove se još spominje i neko trovanje hranom (na rafu mislim).sa druge strane, fed je imao svoje veče, što jes' jes. možda i uzme ovo, ali to za iduću sezonu ne znači mnogo.

Link to comment

Ovako ja to posmatram....Realno je da sutra i Novak i Tipsa dobiju. Da ne ulazim u detalje, koga zanima neka pročita moj post pre meča sa USO izmedju Tipse i Berdiha u kome sam potanko objasnio zašto je Tipsa favorit protiv Berdiha i zašto ima sjajan H2H protiv njega. Za Davida i Novaka ne vredi trošiti reči....E sad! Pitanje je kako će Novak ući u meč sa Tipsom nakon što je osigurao prvo mesto u grupi. Ja ne verujem da će da se iskida i tu ću da stanem sa svim pretpostavkama u vezi sa tim mečom. Ostaje meč Ferrer-Berdych. H2H je 5-2 za Davida ali je sve igrano dosta davno, ne računajući tesan meč iz Kuala Lumpura prošle godine koji je dobio David. U teoriji, trebalo bi da je David dobar mečap za Berdycha ( standardna priča o spinovima što odgovara Berdychu ) ali H2H to demantue, mada su ponavljam skoro svi mečevi igrani dosta davno. Ako mene pitate, Berdih ako bude motivisan i napaljen kao sinoć dobija daču.Bitan faktor je i raspored mečeva u petak. Ako Berdih i Dača budu igrali prvi onda će i motivacija Berdiha biti veća jer sa svojom pobedom i porazom Tipse kasnije prolazi dalje. Za očekivati je da svetski No.1 dobije "prime time". Zaključak: Sve zavisi od meča Tipsa-Novak.... biggrin.gif

Link to comment

previse racunanja i razmisljanja :P ja na to gledam ovako. Novembar je mesec kada se pored basketa igra americki fudbal, ergo, koga briga kako ce ko da prebacuje loptice preko mrezice :P realno, sezona treba da se zavrsi posle US opena, jer ovo iza nije ozbiljan tenis... a i kao sto rekoh, poceo je americki fudbal, pa me samo KK Partizan moze odvuci od jajaste lopte :D (a i posao uglavnom ubrza u novembru/decembru) stvarno, vec nekoliko godina unazad iza US Opena uopste ne pratim tenis, i koliko vidim i vrhunskim teniserima je pun penis tenisa, hoce ljudi da se odmore pa aj jovo nanovo od AO...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...