Jump to content
IGNORED

Novi turistički promo spot - Soulfood Serbia


MayDay

Recommended Posts

soulfood serbia:

"> ja ovo prvi put vidim i samo da kazem da mnogo lepo izgleda.secam se ranije onih idiotskih klipova sto je narucila TOS, isuse boze..ovo je sada super! a verovatno sam i pominjala ono onomad kad sam na faksu sedam dana vitlala u narodnoj nosnji da su mi nasi ljudi iz kulturnog centra dali masu nekih brosura da izdelim studentima i da su brosure bile prilicno lepo napravljene. na oko, sa ukusom, sa sadrzajem za raznolike karaktere...bas lepo!
Link to comment
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    12

  • morgana

    9

  • adam

    8

  • MayDay

    7

ovo je laz i prevara... nigde urke, krvavice, slanine, cvaraka... ispada da mi ovdi gore samo kupusa jedemo! <_< ali jeste lep spot, makar za oci... za stomak, jok more
kad se ocepite, pravite svoj spot. do tada - centralisticki spotovi angry.gif
Link to comment
Kamo rostilj?
moguce je da je neko pametan shvatio da je srpski rostilj ipak acquired pleasure, u sustini drobljeno pa paljeno meso, ili celo ali nedovoljno peceno, bez ikakvih zacina i smeka.eto, ja rekoh. pucajte.
Link to comment
moguce je da je neko pametan shvatio da je srpski rostilj ipak acquired pleasure, u sustini drobljeno pa paljeno meso, ili celo ali nedovoljno peceno, bez ikakvih zacina i smeka.
e ali ja bas volim taj paljeni smek na pljeskavici. japanski i korejski rostilj podrazumeva neke marinade koji proivode slican taj paljeni ukus. znam da kurcu zdravlja ne vredi, ali ja zaista volim taj kancerogeni okus dima i zara..edit: slazem se, trebalo je u voshi da usnime i backi petrovac i kulen mog zivota. Edited by MayDay
Link to comment
e ali ja bas volim taj paljeni smek na pljeskavici. japanski i korejski rostilj podrazumeva neke marinade koji proivode slican taj paljeni ukus. znam da kurcu zdravlja ne vredi, ali ja zaista volim taj kancerogeni okus dima i zara..
ma ja flejmujem malo, naravno da pljeska moze da bude dobra, ali suocimo se, to je jebeni hamburger, ma koliko se mi gicali i koprcali. u pljeskavici nema niceg autenticnog zbog cega bi neki gurman pozeleo da dodje u Srbiju.a prase na raznju bi odbilo jedno 40 posto zapadnjaka da ga stavis u spot. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

našminkano, tipičan komercijala spot, ali ako se setimo da smo do juče imali kolažne spotove skrpljene od izguglanih fotki, ovo je ogroman napredak.naravno, vidi se da je pravljeno u beogradu, vojvodina je surovo pokradena. kamo štrudle, kamo makoš testo, kamo kulen, i ostale divote.al dobro, kad se ocepimo, napravićemo mi lepši.

Link to comment
al dobro, kad se ocepimo, napravićemo mi lepši.
ne pre nego sto Beograd brendira sve dobro sto imate. kad zavrsimo s vama, spascete na grenadirmars i to sa ivanjickim krompirom.
Link to comment
ne pre nego sto Beograd brendira sve dobro sto imate. kad zavrsimo s vama, spascete na grenadirmars i to sa ivanjickim krompirom.
najsmesnije je sto ja trenutno prevodim brosuru za institut za rehabilitaciju u ivanjici, da potpomognem maminu rodnu grudu i u jednom momentu na fejsu ljudi poceli da kace ovaj spot sa sve golijom i malinama.. :Dsta je makos testo? :D
Link to comment
najsmesnije je sto ja trenutno prevodim brosuru za institut za rehabilitaciju u ivanjici, da potpomognem maminu rodnu grudu i u jednom momentu na fejsu ljudi poceli da kace ovaj spot sa sve golijom i malinama.. :Dsta je makos testo? :D
tako se na trijanonskom jeziku kaze rezanci s makom
Link to comment

Ovo je skroz dobro. Ako to kaže matori cinik i zakeralo poput mene, to je i više od prolazne ocene. Iz prve pomislih da su mogli i malo gradskog turizma ubaciti, ali bolje je vako. Štaš gradski turizam, par brzih kadrova Kališa, katedrala u NS (mada bih je ja lično izostavio samo da napakostim Gonzu), zumiranje na nišku tvrđavu i slično. A garant ne bi prošlo ni bez "prelepih srpskih devojaka", "najboljeg noćnog provoda" i "te pozitivne atmosfere". Ovako se vidi da su pikirali samo na jedan motiv, nisu čak ni ubacivali manastire i lendmarkove - samo priroda i klopa. Odlično. Bolje to nego miks svega u dva minuta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...