Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Ne znam zašto očekujete da Maggie traži sestru kad su joj šanse da je nađe otprilike 0.2% ovako bez ikakvog traga. Šta da radi, da luta okolo u svetu prepunom zombija dok ne naiđe na kola koja su je otela, kao što su Carol i Darryl magično uspeli? Verovatno se od nje oprostila još kad su pobegli iz zatvora, mislila je da su svi izginuli(osim Glena, jel'te, za njega je 100% bila ubeđena da je OK because reasons).

 

U AHS počinje da me nervira ovo anahrono muziciranje, kao sve se dešava negde pedesetih godina a ipak izvode David Bowie & Lana Del Ray pesme :isuse: 

Link to comment

 Verovatno se od nje oprostila još kad su pobegli iz zatvora, mislila je da su svi izginuli(osim Glena, jel'te, za njega je 100% bila ubeđena da je OK because reasons).

 

 

Zar joj nije Daryl rekao da je ziva?

 

Mislim, logicno mi deluje da bar ostane jos neki dan u crkvi i u tom nekom krugu dok ne nastave dalje, pa da vidi kako ce se situacija odigrati, mozda naidju na nesto, javi se neki trag, nego da zapali tek tako za D.C.

Link to comment

Darryl je mogao da joj kaže samo da je bila živa par dana posle zatvora. A onda su je oteli, i on je jebiga otišao dalje. S obzirom da joj je to verovatno saopštio u vagonu u koji su ih zatvorili neki tamo kanibali, to je sigurno stavilo u pravi kontekst informaciju da su ti sestru oteli neki tamo nepoznati ljudi.

 

To da čučiš u crkvici u nekoj bestragiji i nadaš se da će ti pasti s neba trag ili se sesta pojaviti živa i zdrava, to ima smisla samo ako si lik u seriji. Ali za stvarnu osobu ne bi imalo nimalo smisla. Možeš da je potražiš ako znaš gde, ali ako ne znaš, onda ti ostaje samo da pretpostaviš da je više nikad nećeš videti.

Link to comment

Ma nisam ja mislio da ona vecno ostane tamo i ceka

Nego ako je vec ispalo da jedni odlaze a drugi ostaju, mogla je da bude sa tom drugom grupom, bar tih par dana dok ne nastave dalje svoje putesestvije... pa mozda nesto iskrsne za to vreme.. ako ne, jbg, move on, ali je barem kao probala nesto, pa makar to probala bilo i samo cucanje u crkvi i nadati se nekakvom pozitivnom ishodu ili tragu s` neba..
U seriji su imali i ludje misije spasavanja i trazenja izgubljenijih ljudi

Link to comment

Pa ta scena je najrealističnija u celoj epizodi - zujanje ušiju posle close quarters pucnjave je ogroman plus u tom smislu, a pošto nisu pokazali razdaljinu između Beth i zombija možemo komotno da se pravimo da su bili na po metar razdaljine kad ih je overila.

Sve ostalo je čista idiotarija, napisana isključivo da bi serija bila Aktuelna i dala svoj doprinos javnoj raspravi o for-profit prisons :puke: Policajci prave robovlasnički sistem u bolnici, ej! Sve ih prehranjuje jedna bašta na krovu koju navodnjavaju i đubre bog te pita kako, umesto da se lomataju u potrazi za hranom oni se zatarabili u bolnicu, i samo dovode nova gladna usta, nove zatvorenike™ da imaju koga da mame dve godine starim lizalicama i mestimično siluju! :isuse:

Ali imaju celog jednog doktora, koji se boji da ako nađu drugog, odmah će on biti suvišan pa će ga se ratosiljati! :isuse: Dakle, nisu suvišne desetine perača veša i brisača poda, njih mogu da izdržavaju, ali ko će da trpi dva doktora umesto jednog.

Potpuno mi uništava suspension of disbelief takva imbecilna postavka i oni patetični monolozi o ljudima koji su ili Jaki ili Slabi kakvih se ni Rick ne bi postideo. Šteta, a bio sam skoro spreman da navijam za Beth jer me pomalo podseća na Clementine... još kad bi se ošišala kao ona, a ne da rizikuje da je svaki zombi dohvati za kosu u prolazu.

Link to comment

ma i posle toga je delila headshotove samo tako, kad su izasli i prosli kroz onu ogradu

jeste shit epizoda, odgledao sam je iz 3x.. prekidao sam na 10min.. toliko mi je drzala paznju..

Ja vec odavno navijam za zombije :D da ih sve potamane!
Daryl mi je jedno vreme bio ok lik, narucito onda kad je pao rijunion sa burazerom Merleom
Carl me vazda nervira, Carla je pocela da me nervira.. ostali su mi.. meh
Rick mi postaje urnebesno smesan, narucito u momentima kada pokusava da bude ozbiljan i glas razuma.. umirem kakve face pravi lik :lolol:

e da.. Michonne je kewl


Da je sreca da neki lik lici na Clementine.. ona je najkulje detence iz neke video igrice, ever :)

Link to comment

Pa sličan arc gledamo sa Beth posle zatvora kao što je Clementine imala krajem prve sezone u igri tj. početkom druge. Sviđa mi se ta ideja da prikazuju nekog malog i jadnog i bespomoćnog kako postepeno izrasta u badass pravcu. Zanilmjivije je nego standardna parada zaebanih likova koji samo dograbe revolver, katanu, samostrel ili šta već, i odmah su hardened survivors.

Link to comment

Ja sam u poslednje vreme razvio i neki blaži rispekt za TWD, otkako sam ispratio one 2 trešerice Last ship i Z nation.

Uz sve gluposti, serija je pristojna, doduše prvenstveno zbog dobrog predloška na koji se oslanja i uglavnom je loša tamo gde odstupa od stripa. Ne znam da li Kirkman samo odobrava ili radi sa scenaristima.

Kad smo kod njega, ne znam da li je već neko spominjao, najavio je u nekom od brojeva da će se snimati i druga serija, ali zaboravio sam detalje.

Link to comment

u z nationu nema dugih i znacajnih pogleda i to ga cini neuporedivo boljom (i postenijom) serijom. naravno, onima koji nisu babe sa skasanim mozgom, pa da im sapunica taman pasuje.

Link to comment

Z nation je hipsterska zajebancija, što nije loše samo po sebi, imaju i poneku dobru foru skoro u svakoj epizodi, ali mož se zguta samo ako je gledaš kao čistu parodiju.

TWD bi bio ok, da prati isključivo priču iz stripa, ali to ti je kad autori namirišu kintu, pa udri po sapunjavici, da se razvuče što više epizoda/sezona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...