Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • 3 months later...
http://www.youtube.com/watch?v=ShQz68Zkb3YWalking Dead 3. sezona od 14.10.
Meh. Moram od starta da hejtujem Guvernera, i činjenicu da su Michonne i Andrea završile kod njega umesto u zatvoru. (Takođe u malo manjoj meri povratak Merla, i sve što bi to moglo da implicira za Ricka.)Meni je u stripu predatory aspekt Guvernera i njegove ekipe ključna stvar. Sad ako Michonne nema nikakve veze sa zatvorom i Rickom, ne vidim kako i zašto bi bila na njihovoj strani umesto na njegovoj <_<
Link to comment
  • 1 month later...

'Ajmo malo hajpa, za mesec i po dana dolazi ovo. Radnja se valjda uglavnom dešava šezdesetih u ludari na istočnoj obali.Džesika ostaje, ostaju i keva i ćerka. Dolaze :wub: Klea Duval: i Kloi Sevinji koja, jel'te, glumi ninfomanku. :)Ima još novih likova. Jedva čekam. :)644111_427640213938634_710699434_n.jpgAHS_season_2.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=aLPJvz7NWochttp://www.youtube.com/watch?v=c7UPfDvyvschttp://www.youtube.com/watch?v=Xw2vhliYWiM

Edited by Lrd
Link to comment
  • 1 month later...

ništa komparativno (ne gledam (još) ovaj horor stori) - samo da prijavim da ovi prvi mrci iz treće sezone uopšte nisu bili loši. jeste bilo malo ljovisne na relaciji rik-lori, al nije strašno.

zombiji s kacigama su baš najs tač, ne sećam ih se iz stripa evilsmile.gif

Link to comment

Odgledao i ja Mrtvaci i imam jednu zamerku

Kada nocu Rik seta oko ograde i trazi slabu tacku zar ne bi bilo logicno da i ubija zombije i tako ustedi vreme i smanji broj onih koji ce ih napasti?

Link to comment

@Moća: Naravno da bi, a pošto su u seriji do sada imali neograničene količine municije i goriva, mogao bi lepo da ih ispoliva benzinom i zapali...Nisam još gledao, sad ću.

Link to comment

Beba nema zube :D A džipove su sad izgleda parkirali negde i ne zanimaju ih više.Odgledao, nije mnogo loše. Sviđaju mi se scene u zatvoru, zombiji i dalje izgledaju fenomenalno, super mi je kako dok su svi umazani (zaraženim) iznutricama od glave do pete Glen ljubi Maggie u (krvavo) rame :lol:. Scene sa Michonne i Andreom su zato potpuni WTF :blink: Sjebaće najbolji lik u celom serijalu kako su krenuli. Odjednom je survivor-girl sa katanom spremna da se bezveze žrtvuje za bolesnu plavušu koju je u prošloj epizodi upoznala. "Ostavi me Mirko, poješće te zombiji! Neću Slavko, idemo zajedno!" <_<Par sitnih zamerki/pitanja:- Odakle im oni prigušivači odjednom? Mogu da progutam da puške i pištolje nalaze maltene u svakoj kući dole na jugu, ali prigušivači su koliko znam ilegalni svugde.- Takođe, užasno je iritantno gledati ih kako upucavaju zombije tačno u glavu sa ogromnih razdaljina iz majušnih pištolja, skoro bez da nanišane. Karl se popne na kulu, pogleda dole i odmah boom, headshot. Kao u video igrama.- Zašto je Rick odjednom ljut na ženu mu? Celu prošlu sezonu je znao da ga je nevernica varala sa najboljim drugom (!) i bio je OK sa tim, a sad kad je dotičnog ubio, više ne može ni nju da gleda? :unsure:

Link to comment
@Moća: Naravno da bi, a pošto su u seriji do sada imali neograničene količine municije i goriva, mogao bi lepo da ih ispoliva benzinom i zapali...
tek sam sad odgledala arkadijin trejler - u guvernerovom selu tek nema krize, skoro pa im trebaju semafori i policija da regulišu onaj silni saobraćaj... :D--na boom headshotove oguglala kao i na rik-lori emotivna previranja, ali me njihov klinac i dalje iritira nesmanjenom žestinom, dovoljno mi je samo da ga vidim.njega ako utuku, obećavam da ću pokupovati sve kolektible i boks-setove koje nude.
Link to comment
Dao bi bubreg da Lori umre tako sto je mrtva beba pocne jesti iznutra.
Ja sam poskočila od radosti na tu mogućnost.Inače, serija se znatno poboljšala u odnosu na prvu i veći deo druge sezone, mada, delovi kada nema akcije, nego se likovi posvete introspekciji, su smorni do besvesti.Zamerke je već, uglavnom, izneo Vini, najveća mi je na precizno ubijanje zombija od strane deteta.I, zar nije u poslednjoj sceni, prošle sezone, zatvor bio osvetljen tokom noći kao božićna jelka? Edited by Arkadija
Link to comment
Da, jbt, oni se ladno vozikaju u onim ogromnim dzipovima. Dao bi bubreg da Lori umre tako sto je mrtva beba pocne jesti iznutra.
dovoljno mi je samo da ga vidim. njega ako utuku, obećavam da ću pokupovati sve kolektible i boks-setove koje nude
Ja sam poskočila od radosti na tu mogućnost.
Everybody hates Carl :DCarl-Missing-Poster.jpgcarl-walking-dead.jpgcarl-is-not-in-the-house.jpgtumblr_m19qp4iSCv1r5d224o1_500.jpgWalking-Dead-meme-Carl-AMC.jpgThe-Walking-Dead-2x05-Carl-talks-about-Rick_edited-1-425x238.jpgI moj favorit:twd-carl-potw.jpg
Link to comment

Bogami, AHS Asylum mi je bolji nego što sam očekivao, štaviše, uprkos brojnim sumanutostima i neverovatnostima. Živo me zanimaju komentari.

A i kako je Džesika isto stara kao u prvoj sezoni, koja se dešava ~45 godina posle ove. I WTF vanzemaljci?! I mnogo proizvoljno mi je kako ona ima moć da zadrži ljude.

Ali mi se baš sviđa, uprkos svemu. Džesika je boginja, može sama da nosi bilo koju seriju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...