Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro je zahvaljujuci kvinu :) i sto su napokon poceli da vrte 2-3 tvista po epizodi. nego ne gledah prethodnu sezonu (osim prve dve epizode previse mucno), da li su se keri i kvin ikad kresnuli? deluje kao da jesu i da apsolutno veruju jedno drugom sta god da im se desi.

 

kvin ne bi bio los james bond mada (iz cisto sebicnih razloga) ga vise volim u malim produkcijama. i tesko mi da poverujem da je englez :)

Link to comment

Kresao je u prošloj sezoni neku debelu.

 

Poslao tapatalk

 

I jos je posle urnisao neku dvojicu "too old to be a frat boy, too young to be NASCAR dad" likova kad su je u dineru zajebavali sto je debela.

Link to comment

znam par likova koji se iskljucivo loze na debele zene....jedan od njih je cak i "rasista" a iskljucivo je sa debelim crnkinjama...nash decko. malo shano dusho doduse.

Link to comment

Pa ima još 5 epizoda da se sve razreši.

 

nego, da li neko misli kao ja 

 

da su Sol i Dar Adal sve ovo orkestrirali kako bi iserali krticu koja vršlja po vrhu CIA?

 

Link to comment

Za koga li radi During? To mi je palo jos na pola epizode dok je ispitivao Keri sta to ona zaista trazi u fajlovima. A ona mukica, sve mu objasnila, jos i dovela neke amatere da joj pomognu.   :isuse: Lik naravno za pola dana nadje nekog koga je ona jurila pola zivota, al dobro to je dramska serija, nije realnost. Zao mi je samo sto nisu Amsterdam duze prikazali, prelep grad!

 

Sve u svemu, prosecna epizoda, nista specijalno.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...