Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Sol je konacno pravi sef CIA koji se ponasa kao sef CIA, koji spletkari kao sef CIA. Nije emotivni starac koji juri svoju zenu koju nije vidjao pola svog braka, oprasta joj prevare i emotivno se vezuje za agente koje je stvorio. Ovako pokazuje svu brutalnost koju sef CIA treba da ima, kao i bilo koji spijun na ovom svetu.

 

 

 

Avaj, posle 4. epizode ništa ne ukazuje da je Sol glavni puppetmaster. Sa druge strane Alison se ponaša i deluje onako kako ja priželjkujem, već 5 sezona, da se ponaša Keri.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je pomalo smesna scena kad Ker crta (gledaocima) i objasnjava svoju bolest, kako ce se ponasati i sl. Mora da je bilo komentara da glumica luduje povremeno a da gledaoci ne kapiraju zasto, pa je to moralo biti objasnjeno.

Gledaoci su ukapirali kako se bipolarna Keri Matison ponasa bez lekova jos u prvoj sezoni. Ona verbalizacija simptoma bipolaranosti je bila neophodna da bi se objasnilo zasto muz nije pobegao glavom bez obzira kada mu se zena u roku od dva dana bez ikakvog razloga pretvorila u psihoticnu lujiku. 

Link to comment

Avaj, posle 4. epizode ništa ne ukazuje da je Sol glavni puppetmaster. Sa druge strane Alison se ponaša i deluje onako kako ja priželjkujem, već 5 sezona, da se ponaša Keri.

Mislio sam na spletkarenje oko ambasadora i njegove "krivice" jer imaju idiote u IT sluzbi u CIA odeljenju u Berlinu! :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Na stranu Kvinovo ranjavanje (promašio je arteriju, samim tim mi nije mi ništa, nema veze što je metak prošao kroz pola stomaka :isuse: ), 1 dobra epizoda..Sledi kvalitetno raspetljavanje nadam se

Link to comment

Na stranu Kvinovo ranjavanje (promašio je arteriju, samim tim mi nije mi ništa, nema veze što je metak prošao kroz pola stomaka :isuse: ), 1 dobra epizoda..Sledi kvalitetno raspetljavanje nadam se

Zar nije receno da se ne otkrivaju detalji u seriji makar 2 dana nakon izlaska, je ne mozemo svi da gledamo isto vece?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...