Jump to content

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Ne znam gde si na to nailazio, ali je bilo 100% pogrešno :) Inače, moja profesorka geografije je iz nekog razloga insistirala da umesto galaksije kaže galaktika, nije priznavala ako kažeš tj. napišeš ovo prvo. Nerviralo me je toiz principa kao klinca, žena je valjda bila stručna za takva pitanja zato što ime predmeta koji predaje takođe počinje na G :isuse:

 

Teoretski je moguće da su se Maz Kanata i njena hive of scum & villainy nalazile u istom sistemu u kom i sedište Republike, ali uopšte nije tako zvučalo. Pritom bi bila čudna koincidencija da su ostale planete u sistemu uništili a baš njihovu, eto, poštedeli.

 

Ali joj, ne smem više na temu tog Starkiller sranja, skočiće mi pritisak. Koliko je samo malo truda i mašte potrebno da se osmisli milion puta smislenije i efektnije WMD? Zašto npr. ne generiše i usmerava gamma ray bursts? (I to kroz hyperspace, jer je evidentno potrebno da se održava iluzija sinhroniciteta svih dešavanja svugde.) Ako je moralo baš da bude nešto sa suncem, onda neka npr. ubrzava prirodni životni tok zvezde po izboru, možda joj dodaje masu through technobabble pa od svake može da napravi supernovu? Zašto smo morali da gledamo onu tragičnu animaciju sa usisavanjem "energije" u planetu-stanicu koja je onda negde ispaljuje?

 

Nope. Nalazi se na Darvanisu.   -_-

 

e5510e1027c9ddd6a912885bb804dfa0.jpg

Link to comment

Једно питање за праве фанове:

Данијел Крејг се скоро ”појавио” у новом филму.

У оригиналној трилогији је један познат глумац имао дуплу улогу у једном филму - у којој је прошао незапажено.

О коме се ради?

 

Нико да се јави...

 

Treat_Williams.jpg

 

treat_williams_jerrol_blendin.jpg

Link to comment

Kakvo sranje od filma i pišanje po sirotinji . Sada epizode 1,2 i 3 deluju kao fantastični filmovi u odnosu na ovo đubre . Jar Jar mi i niije toliko jadan lik posle gledanja ovog pokušaja od filma.

 

Rekoh sebi ajde neće Dizni ovo razjebati toliko i da se trude svim snagama  , al ne lezi vraže. Isto sam se tako jednom zajebao i otišao da gledam John Cartera , ovo je bukvalno preslikan film, iste šale ,isti fazon .

 

Ne  bih se začudo da se u sledećem delu ispostavi da je Luke  gay :)  Gluma je toliko očajna kao i cela prežvakana priča i  ubijaju film do daske. Sve bitnije scene su meh , Han Solo scena sa sinom je bedna , ajde što se vidi iz aviona šta će biti ,nego što se posle 5 sekundi sve vraća u normalu , kao da se nije ni desilo, da ne pišem baš detaljno. Možda neko nije odgledao, mada teško, ko je želeo ,odgledao je do sada . Ja siromah nemam bioskop normalan u svom gradu pa sam morao da čekam da se smiluje onaj "putujući cirkus " i dođe do mog grada .

 

Da ne pišem o onim glupostima sa kraja filma i onim "borbama " . Znam samo da sam sve delove odgledao bar po 6,7 x svaki minimum, ovo filmsko ostvarenje neću više nikad.  Idem da odgledam neku od starih epizoda da sperem ovo sranje iz glave .

 

 

 

Ajde nije sve crno,mala je slatkiš .

 ,

Edited by elementary
Link to comment

Odlozena premijera Epizode VIII za decembar. Zbog izuzetno™ pozitivne reakcije publike i zelje rezisera da bude vise Rej, Fina i Poa na platnu.

 

Bice ludo i nezaboravno. 

Link to comment

Verovatno rade kompletan novi edit da bi film upodobili sedmom delu. 

 

Mislim da cu osmicu jednostavno preskociti, nije vredno truda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...