Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

ama nisam ga gledao.

 

Разочарао си ме  :cry:

Сад сам остао сам да смарам ове што су гледали, а како нисам ни ја гледао филм морам да се вадим на глупости.

Link to comment

Jbt, koliko ljudi na forumu koji nisu nikad gledali Star Wars...

 

Ja baš zapanjen koliko pametnog sveta na forumu se loži na vitlanje mačevima i vijanje kolima.

 

Doduše vidim sad da tu ima i nekih knjiga, relikvija, roditeljskih predanja, ranog podvođenja... sekta ozbiljna

Edited by francuski sobar
Link to comment

Разочарао си ме  :cry:

Сад сам остао сам да смарам ове што су гледали, а како нисам ни ја гледао филм морам да се вадим на глупости.

ovaj forum pociva na onima sto nisu gledali/citali/videli/culi/etc, i nista ih (nas) ne sprecava da iznose misljenje. tako da- nedaj se omesti.

Link to comment

Ja baš zapanjen koliko pametnog sveta na forumu se loži na vitlanje mačevima i vijanje kolima.

 

Doduše vidim sad da tu ima i nekih knjiga, relikvija, roditeljskih predanja, ranog podvođenja... sekta ozbiljna

 

Ovo sam čuo sto hiljada puta od moje keve - pametni i obrazovani ljudi se bave ozbiljnim stvarima, a ne dečijim tričarijama. Prestani da uludo bacaš vreme na Star Wars, Star Trek, Baldur's Gate, WoW, Tolkina, Klarka  itd.

 

Sreća moja, pa je nisam nikad poslušao. Ako su mi neke stvari ulepšale život, to su bile ove stvari (decu ne računam, nije ista kategorija).

Link to comment

Ja baš zapanjen koliko pametnog sveta na forumu se loži na vitlanje mačevima i vijanje kolima.

 

Doduše vidim sad da tu ima i nekih knjiga, relikvija, roditeljskih predanja, ranog podvođenja... sekta ozbiljna

 

Sekte su na sportskoj sekciji. S tim u vezi, prepoznajte citate - da li su iz Star Wars ili iz sveta fudbala? Ja 9/10 tačnih, zajebao me samo jedan C3P0. 

Link to comment

Ovo sam čuo sto hiljada puta od moje keve - pametni i obrazovani ljudi se bave ozbiljnim stvarima, a ne dečijim tričarijama. Prestani da uludo bacaš vreme na Star Wars, Star Trek, Baldur's Gate, WoW, Tolkina, Klarka  itd.

 

Sreća moja, pa je nisam nikad poslušao. Ako su mi neke stvari ulepšale život, to su bile ove stvari (decu ne računam, nije ista kategorija).

 

Nije mi bila namera da se podsmevam Veri nego mi dirljivo koliko ljubavi je potrebno da se istrpi onoliko filmskih akcionih stereotipa.

 

Inače Iz ličnog iskustva, osim par izuzetaka, mislim da su ljubitelji epske i naučne fantastike bolji ljudi :)

Link to comment

I ja sam rad da se po prvi put pozabavim ovom fransizom. Sramota me je, nijedan deo nisam gledao, a rado bih se prikljucio euforiji.

Pa bih zamolio za savet kojim redosledom treba gledati, pre nego sto posetim bioskop :)

Kapiram da je logicno hronolski, ali malo sam se informisao po netu, kazu da bi bilo najbolje gledati prva dva, pa zatim ova novija 3, i na kraju poslednji iz originalne trilogije. Ima li to smisla?

moj savet je da prvo odgledas imperiju,znaci broj 5,onda 4 i na kraju 6.i ovaj novi ako si u mogucnosti
Link to comment

Zašto, pobogu? Neverovatno mi je koliko komplikujete bez ikakve potrebe, a kladim se da je 98% vas gledalo sve normalnim redom pre nego što ste počeli da izmišljate da je optimalno gledalačko iskustvo dva kilometra u rikverc vezanih očiju.

Link to comment

Zašto, pobogu? Neverovatno mi je koliko komplikujete bez ikakve potrebe, a kladim se da je 98% vas gledalo sve normalnim redom pre nego što ste počeli da izmišljate da je optimalno gledalačko iskustvo dva kilometra u rikverc vezanih očiju.

 

 

+1

 

ja priznajem samo dva ipo skole misljenja.

 

1) Kao sto su svi prvi put gledali po godini izlazenja

2) Po redosledu epizoda (ali ovo po mogucstvu ostaviti za drugo gledanje)

1/2) Ono Teacherovo za gledanje samo epizoda 4,5,6,7

Link to comment

Ovo sam čuo sto hiljada puta od moje keve - pametni i obrazovani ljudi se bave ozbiljnim stvarima, a ne dečijim tričarijama. Prestani da uludo bacaš vreme na Star Wars, Star Trek , Baldur's Gate, WoW, Tolkina, Klarka  itd.

 

Sreća moja, pa je nisam nikad poslušao. Ako su mi neke stvari ulepšale život, to su bile ove stvari (decu ne računam, nije ista kategorija).

lepo ti je keva govorila, nerdu.

Link to comment

meni ubacio android na tabletu u kalendar dva podsetnika

 

16.12. prvo prikazivanje

18.12 u bioskopima svuda

 

volim ja sw, ali nisam ovo tražio, je l' mogu ja da tužim nekoga zbog uznemiravanja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...