Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Posle ep7 i ep8 gde i pored najbolje volje ne mogu da se setim šta se desilo (sem da su skembali solo.a), ovde ću se barem sećati da su načosi bili odlični. A i pivo mi je odlično leglo!

Link to comment

Zanimljiva je cela ta istorija Mandalorijanaca. Koliko sam razumeo (a ispravite me slobodno ako gresim), Mandalorijanci su bili nesto poput mongola, ratnicka plamena koja su se tukla izmedju sebe dok ih nije veliki vodja ujedinio. Onda su krenuli da haraju po galaksiji, osvajaju deo po deo, sto ih je neumetno dovelo u sukob sa Republikom, Nakon sto su izgubili taj rat i gotovo istrebljeni u njemu, ostatak se rastrkao po galaksiji, uglavnom koristeci svoje vojnicke vestine da bi radili kao lovci na ucene, istovremeno se drzeci koda. Za razliku od puno drugih frakcija, mandalorijanci nisu rasa, vec vise neka vrsta kulta, way of life, sto ih cini ultrazanimljivim. Ono sto ih takodje cini delom samodestruktivnim je sto je njihov way of life da se non stop biju sa drugim rasama. 

 

To nas stavlja u trenutni time frame, gde je Republika pobedila Imperiju medjutim nit Republika kontrolise celu galaksiju nit je Imperija potpuno unistena. Razni guverneri Imperije vode svoje sektore, sa, sada svojim privatnim, flotilama. Idealno vreme za lovce na ucene. Idealno vreme za potragu za superoruzjem...  koje se mozda krije u malom Yodi i njegovim mocima. 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

Daj bre. Osecao sam se ko da gledam epizodu south parka u kojoj se sprdaju sa SW

 

+1

 

Bukvalno se gledalo na sat u toku filma.

 

Ne volim reciklirane priče i potrošene negativce, mrzim loše mekgafine i/ili deus ex machine, mučno mi je gledati usiljeni humor gde mu ili mesta nema ili je barem mogao biti bolji, a iskreno nisam fan ni neograničenih resursa i beskonačnih moći koje se bez pokrića mogu nadjačati, bedasto je, jeftino, i ne mislim da je Star Wars bob zna kakav univerzum ili Nivo ali brate...

 

Spoiler

Nije se još sleglo, ali mislim da ću u krevet, još uvek zevam od filma.

 

Ovo je osmi i po deo, tako mi se čini, nastavak na sedmicu sa prihvaćenim činjenicama iz kvazi osmog. Ovo je takodje i novi Star Wars univerzum, with black jack and hookers.

 

Rouz nije više lik. Ok, good one JJ.

 

Knights of Ren su tu - ali u obliku predgrupe daft punka. Svaki put kad ih vidis cujes around the world u pozadini, ne mogu da se zakunem da li je u mojoj glavi ili je stvalno islo.

 

Imperijin izdajnik, nonsens.

 

Palpatin, nemam reci.

 

Final Order, ovo nije first order, ovo je final. Ok, alfa i omega, he he.

 

Nema letecih motora u pustinji nego sandmobila koji imaju posebnu dupedizucu funkciju da bi izbacili one nesretnike koji.....mogu da lete. Now they can fly...otkopcan ti fly matori od kako si sam sebe pocastio deap throathom cestitajuci si na sjajnoj fori, jednoj u nizu koje ispaljujes brzinom propalog stand up komicara na losem koksu.

 

Činjenica da se silom sada opušteno uzimaju i daju stvari na daljinu, ma da....a force duhovi  i njihove interakcije, mislim zasto se samo Luk pojavljuje, a ne recimo master Mace Windu, Yoda, Anakin i svi ostali manje ili vise uključeni u priču, I say fuck it, let`s make a show to remember.

 

Podizanje desetina/stotina/hiljada fucking distrojera a svaki ima mogucnosti unistavanja planeta, sa sve hebenim posadama, out of thin air prakticno, je l me zajebavas. Totalno obesmisljavanje citavih osvajanja radi resursa, pricama o zvezdanim brodogradilistima, R&D postrojenjima, naucnicima, izgradnji zvezdi smrti, samo manes rucicama i pop up flota je tu. Najmocnija, najjaca, najopasnija....Ali ako ih pogodis u top padaju. Ma duvajte ga shabani, svi odreda, koja jebena glupost. A jos veca glupost je da - ne znaju gde je gore zbog magnetnog bla bla truc-a, koji, pazi sad, ne mora da bude na zemlji nego i na nekom, jednom, komandnom brodu.............mhm, predji na manual driving i vozi gore vizuelno, i onako imas bezrazlozno izlozen zastakljen most. 

 

Mini hejt u hejtu, svi Generali na komandnom mostu, JJ, radio si ST, bedno kao i sve drugo luzeru, pa valjda znas da u floti idu Admirali.

Na stranu djeneralisanje po republici, hej, cao bivsi truperu i druze, ja ne mogu sam ovo da vodim, oces pomognes...general.... e, vazi, hocu, general, wink wink. Bljuc,

 

Naspram niko se ne javlja na first order i par kapitalnih brodova u prethodnom, na ove sto unistavaju svetove nailazi flota od ravno bezbroj brodova, jer svi su se odazvali, je l, a sto, sta se promenilo?

 

Ovo je sam par nabacanih, umornih, gluposti. Što mojih što diznijevih.

 

To je to, odgledao sam Star Wars.

 

Idemo dalje.

 


 

 

Link to comment
34 minutes ago, Vapad said:

 

+1

 

Bukvalno se gledalo na sat u toku filma.

 

Ne volim reciklirane priče i potrošene negativce, mrzim loše mekgafine i/ili deus ex machine, mučno mi je gledati usiljeni humor gde mu ili mesta nema ili je barem mogao biti bolji, a iskreno nisam fan ni neograničenih resursa i beskonačnih moći koje se bez pokrića mogu nadjačati, bedasto je, jeftino, i ne mislim da je Star Wars bob zna kakav univerzum ili Nivo ali brate...

 

  Reveal hidden contents

Nije se još sleglo, ali mislim da ću u krevet, još uvek zevam od filma.

 

Ovo je osmi i po deo, tako mi se čini, nastavak na sedmicu sa prihvaćenim činjenicama iz kvazi osmog. Ovo je takodje i novi Star Wars univerzum, with black jack and hookers.

 

Rouz nije više lik. Ok, good one JJ.

 

Knights of Ren su tu - ali u obliku predgrupe daft punka. Svaki put kad ih vidis cujes around the world u pozadini, ne mogu da se zakunem da li je u mojoj glavi ili je stvalno islo.

 

Imperijin izdajnik, nonsens.

 

Palpatin, nemam reci.

 

Final Order, ovo nije first order, ovo je final. Ok, alfa i omega, he he.

 

Nema letecih motora u pustinji nego sandmobila koji imaju posebnu dupedizucu funkciju da bi izbacili one nesretnike koji.....mogu da lete. Now they can fly...otkopcan ti fly matori od kako si sam sebe pocastio deap throathom cestitajuci si na sjajnoj fori, jednoj u nizu koje ispaljujes brzinom propalog stand up komicara na losem koksu.

 

Činjenica da se silom sada opušteno uzimaju i daju stvari na daljinu, ma da....a force duhovi  i njihove interakcije, mislim zasto se samo Luk pojavljuje, a ne recimo master Mace Windu, Yoda, Anakin i svi ostali manje ili vise uključeni u priču, I say fuck it, let`s make a show to remember.

 

Podizanje desetina/stotina/hiljada fucking distrojera a svaki ima mogucnosti unistavanja planeta, sa sve hebenim posadama, out of thin air prakticno, je l me zajebavas. Totalno obesmisljavanje citavih osvajanja radi resursa, pricama o zvezdanim brodogradilistima, R&D postrojenjima, naucnicima, izgradnji zvezdi smrti, samo manes rucicama i pop up flota je tu. Najmocnija, najjaca, najopasnija....Ali ako ih pogodis u top padaju. Ma duvajte ga shabani, svi odreda, koja jebena glupost. A jos veca glupost je da - ne znaju gde je gore zbog magnetnog bla bla truc-a, koji, pazi sad, ne mora da bude na zemlji nego i na nekom, jednom, komandnom brodu.............mhm, predji na manual driving i vozi gore vizuelno, i onako imas bezrazlozno izlozen zastakljen most. 

 

Mini hejt u hejtu, svi Generali na komandnom mostu, JJ, radio si ST, bedno kao i sve drugo luzeru, pa valjda znas da u floti idu Admirali.

Na stranu djeneralisanje po republici, hej, cao bivsi truperu i druze, ja ne mogu sam ovo da vodim, oces pomognes...general.... e, vazi, hocu, general, wink wink. Bljuc,

 

Naspram niko se ne javlja na first order i par kapitalnih brodova u prethodnom, na ove sto unistavaju svetove nailazi flota od ravno bezbroj brodova, jer svi su se odazvali, je l, a sto, sta se promenilo?

 

Ovo je sam par nabacanih, umornih, gluposti. Što mojih što diznijevih.

 

To je to, odgledao sam Star Wars.

 

Idemo dalje.

 


 

 

 

:lolol: +1 na ovo iz spojlera sve

Link to comment

10/10, baš pitka pričica i laganica za gledati.

Jedina nejasnoća mi vremenski period dešavanja serije, čini mi se posle epizode 3? 

 

Edit, ipak posle epizode 6, 25 godina pre pojave First Order ekipe

Edited by desboj
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...