Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

:ziga: :ziga: :ziga:

 

kakav je TO održala Budućnost, nije ni čudno što nisu ni uspeli da šutnu, a i lopta pre toga zamalo da im ispadne

 

Luka se samo presekao u jednom trenutku. Epski TO.

Link to comment

Osim učinka u napadu, Ivanović je odigrao par ključnih odbrana - pomoć pod košem kada je Marić napravio korake, i ovo na kraju kada je doprineo da ne uđe poslednji šut.

 

Klinci su fantastični. 

Link to comment

Osim učinka u napadu, Ivanović je odigrao par ključnih odbrana - pomoć pod košem kada je Marić napravio korake, i ovo na kraju kada je doprineo da ne uđe poslednji šut.

 

Klinci su fantastični. 

 

Meni je Ivanović najjači utisak. 

Link to comment

Meni je Ivanović najjači utisak. 

 

Dečko već drugu utakmicu igra skoro 40 minuta, vrlo malo greši i daje bitne poene.

 

Miloje je definitivno naš najperspektivniji trener. Šta je on uspeo da izmisli sve sa šestoricom igrača u rotaciji - davno nisam video takvu trenersku dominaciju. Ono kad igra very small ball sa Nikolićem na 5, to je wtf totalni. izbezumio je skroz nesrećnog Luku.

 

edit - e, da, Aleks Marić je najveće govno koje je ikad igralo u ABA ligi.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Poslednji TO Buducnosti. :lolol: Treba biti genije pa se odluciti za faul i zadnji napad a u timu imas Kuka i Tadiju, sinonim za luzerstvo.

+ odluka da trazi TO pre slobodnih bacanja, pa da na 9 sekundi krece od kosa umesto iz polja napada
Link to comment

+ odluka da trazi TO pre slobodnih bacanja, pa da na 9 sekundi krece od kosa umesto iz polja napada

 

Ma, lik se pogubio skroz. On je trazio TO po inerciji, na kraju je zabagovao kad je video da ga niko od igraca ne jebe dva posto i da sta god crtao ovi ce da odigraju sta im padne na pamet. Covek poceo da crta akciju a niko ziv ne gleda u tablu. Odavno nisam video da se neka ekipa kolektivno ovako raspadne mentalno na kraju utakmice.

Link to comment

Ma, lik se pogubio skroz. On je trazio TO po inerciji, na kraju je zabagovao kad je video da ga niko od igraca ne jebe dva posto i da sta god crtao ovi ce da odigraju sta im padne na pamet. Covek poceo da crta akciju a niko ziv ne gleda u tablu. Odavno nisam video da se neka ekipa kolektivno ovako raspadne mentalno na kraju utakmice.

 

     Meni je tu najdrastičniji bio Tadija. Mislim da ni u jednoj sekundi nije slušao šta Luka govori, prvo se brisao peškirom totalno odsutan, aonda je uzvikivao Dobijamo ovo onako reda radi u sred trenerovog izlaganja (dobro, ovo je malo pregrubo rečeno, ovaj je pola TO ćutao). Nisam 100% siguran da je Luka tražio faul, čak nisam siguran ni da je Marić hteo da ga pravi, više je nekako preventivno drpao Nikolića. 

 

    Druga stvar, u poslednja 2-3 minuta Ivanović je u 3 uzastopna napada ostao sa Marićem na trojci i svaki put je šutnuo iz driblinga umesto da proba sa prodorom što je neki aksiom kad bek ostane sa centrom na trojci. I Miloje mu na TO savetuje da nastavi da šutira i da će ući kad bude trebalo. Jel mi se čini ili to nije bio najmudriji savet? Dalje, Mega je igrala katastrofalnu odbranu u finišu na spoljnoj liniji, ovi su uglavnom šutirali ko na treningu. 

Link to comment

Druga stvar, u poslednja 2-3 minuta Ivanović je u 3 uzastopna napada ostao sa Marićem na trojci i svaki put je šutnuo iz driblinga umesto da proba sa prodorom što je neki aksiom kad bek ostane sa centrom na trojci. I Miloje mu na TO savetuje da nastavi da šutira i da će ući kad bude trebalo. Jel mi se čini ili to nije bio najmudriji savet? Dalje, Mega je igrala katastrofalnu odbranu u finišu na spoljnoj liniji, ovi su uglavnom šutirali ko na treningu. 

 

Decko je jednostavno lipsao, nije imao snage ni za sta vise od toga da sutne posle prvog preuzimanja pa ako ga usere. Milojevic nije imao izbora nego da bar pokusa da im malo ulije samopouzdanja, njemu je maltene sest igraca iznelo utakmicu. Kakvi god da su talenti Zagorac i Luvavu ova polufinalna serija je sve u svemu jedan tezak blam za Buducnost, u stanju u kakvom je Mega s povredama Podgoricani su morali ovo da rese u svoju korist.

Link to comment

    Druga stvar, u poslednja 2-3 minuta Ivanović je u 3 uzastopna napada ostao sa Marićem na trojci i svaki put je šutnuo iz driblinga umesto da proba sa prodorom što je neki aksiom kad bek ostane sa centrom na trojci. I Miloje mu na TO savetuje da nastavi da šutira i da će ući kad bude trebalo. Jel mi se čini ili to nije bio najmudriji savet? Dalje, Mega je igrala katastrofalnu odbranu u finišu na spoljnoj liniji, ovi su uglavnom šutirali ko na treningu. 

Ide na prodor ako postoji prostor za prodor. Ako se centar uzmakne, normalno je da se šutne. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...