Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ide na prodor ako postoji prostor za prodor. Ako se centar uzmakne, normalno je da se šutne. 

 

    Pa nije uzmicao, šutirao je preko ruke ili step back. Okej, možda ima logike u ovome što piše Harper da nije više imao snage. 

 

    Veliki rezultat Mege, naročito zbog katastrofe sa povredama, ali ja ne bih voleo da tim za koji ja navijam igra ovako. U prvom poluvremenu nijedan napad im nije trajao više od 15 sekundi, završava se posle prvog pasa, bez obzira na situaciju na parketu. Istina, atraktivno je za publiku, ako je neutralna. 

Link to comment

Sa druge strane, nema ko ne bi voleo da im tim igra onakva druga poluvremena :Jova:

 

Momci zuje do kraja, nema izgubljene lopte, izgubljenog meca... Ko zna koliko su neizvesnih zavrsnica dobili. I ova Mega se prilicno razlikuje od one prosle kada se igrala vise neobavezna kosarka, ova ekipa igra takmicarsku, pegla fantasticnu odbranu u granicama mogucnosti.

Link to comment

Pa nije uzmicao, šutirao je preko ruke ili step back. Okej, možda ima logike u ovome što piše Harper da nije više imao snage.

 

Vise je to zbog samopouzdanja i poverenja. Na kraju utakmice je to najvaznije. I na prodoru moze da sa zakomplikuje situacija a igrac u koga trener veruje pruza maksimalan ucinak. Hocu da kazem, da je pre toga isao na prodor, trener bi mu rekao da opet ide na kos.

Link to comment

Sa druge strane, nema ko ne bi voleo da im tim igra onakva druga poluvremena :Jova:

 

Momci zuje do kraja, nema izgubljene lopte, izgubljenog meca... Ko zna koliko su neizvesnih zavrsnica dobili. I ova Mega se prilicno razlikuje od one prosle kada se igrala vise neobavezna kosarka, ova ekipa igra takmicarsku, pegla fantasticnu odbranu u granicama mogucnosti.

eto, koliko smo kukali na pocetku sezone kako je regionalna liga nikad slabija, a sad se maltene celokupna javnost slaze kako su dva najbolja srpska kluba  i najbolji hrvatski ako ne jaca na papiru a ono svakako daleko bolja (pre svega karakternija) na parketu od proslogodisnjih :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment

Neverovatno kakvu zver od tima je napravio Miloje, sad je valjda legitimno nazvati ga vrhunskim trenerom, ako je prethodnih sezona moglo da se argumentuje bilo cime protiv. 22 godine im ima najstariji igrac, ovo sto su oni uradili ove sezone, i po rezultatu i po kvalitetu igre je epski uspeh. 

Link to comment

Mislim da je u poslednjem napadu bio isključen sat za napad pošto je bilo ispod 24 sekunde do kraja, pretpostavljam da to onda važi i za 8 sekundi pravilo (mrzi me da proveravam to pravilo). 

Link to comment

Da, mada da prenos radi recimo ESPN do sada bi imali tri panel diskusije na tu temu i da li je Buducnost pokradena, a internet bi eksplodirao. PPP included.

 

Odgledao sam drugo poluvreme i Buducnost se efikasno samoubila. Mislim da su oni ocekivali lak prolaz, pa je pocela panika kad su naleteli na tvrdo.

Link to comment

Mislim da je u poslednjem napadu bio isključen sat za napad pošto je bilo ispod 24 sekunde do kraja, pretpostavljam da to onda važi i za 8 sekundi pravilo (mrzi me da proveravam to pravilo). 

 

Ne važi, tj. može da dođe do prekršaja 8 sekundi kada je manje od 24 na satu.

Link to comment

koja crna pokradena buducnost, onaj izmisljeni faul zagorcu na tadiji zamalo da odluci tekmu, umesto da na 2 minuta do kraja mega povede, buducnost je u tom napadu posle poklonjenog faula otisla na plus 4.

Edited by yolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...