Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

al ovaj je nekako bodirogniji™ nego prethodnih 34

to mozda deluje zbog prodate finte. realno, bodiroga je previse specifican igrac, i od svih nasih velikih kosarkasa jedini ciji ce se igracki profil tesko ikad ponoviti i biti efektivan u modernoj kosarci. rade ima potpuno drugacijju igru, mada se vidi da ima uticaja bodiroge kod njega.

Link to comment

to mozda deluje zbog prodate finte. realno, bodiroga je previse specifican igrac, i od svih nasih velikih kosarkasa jedini ciji ce se igracki profil tesko ikad ponoviti i biti efektivan u modernoj kosarci. rade ima potpuno drugacijju igru, mada se vidi da ima uticaja bodiroge kod njega.

 

cim se pojavi igrac visi od dva metra koji toliko toga zna, nekako je logicno da se odmah bodiroga ukazuje.. ja sam bas bio fasciniran onime sto sam sinoc video, ne pamtim takve minijature nekih nasih igraca poslednjih godina, takav repertoar. suvise su nam robotizovani igraci poslednjih godina, svedeni samo na jednu stvar koju korektno rade, a sa ostalim se muce. jokara i rade su, stoga, fenomenalni produkti i pravo osvezenje. svaka cast misku i miloju za njih

Edited by Nikodije
Link to comment

ubedljivo najsmešnija stvar na klipu je...nešto kao pokušaj odbrane...nesrećnog Subotića... :0.6:

 

a dragićević vrši moćno pomaganje... 

Link to comment

sva slabost buducnosti je juce isplivala na videlo, i sav njihov chokerizam, a na ppp je davno najavljeno da ce ih mega jebati ruzno.  :fantom:  steta za alfu i jaramaza, sa njima bi i u finalu bili ravnopravan takmac.

Link to comment

Plasim se da ipak imaju dublji roster nego Mega i da ce se sabrati u drugom mecu, nisam bas optimista da dobija Mega a pogotovo ne lagano. Realnije je i dalje 2:1 za njih nego 2:0 za Megu, jbg.

Link to comment

ja jutros odgledah drugo poluvreme, kakvo nevera sudjenje. kapiram da bi slomio ekran da nama neko sudi ona 3 bacanja kao djeticima na kraju za faul na zemlji 3 koraka pre suta. to se prosto ne radi tako, ozbiljne sudije imaju nacina da uticu na rezultat tako da se postede ovakvog blamiranja. 

Link to comment

Sudili su i nama, u Evrokupu protiv Dinamo Sasarija i to u poslednjoj sekundi, na +3 za nas. I isto je promašio bacanja, mlađi brat Diner, ako se dobro sećam.

Link to comment

Plasim se da ipak imaju dublji roster nego Mega i da ce se sabrati u drugom mecu, nisam bas optimista da dobija Mega a pogotovo ne lagano. Realnije je i dalje 2:1 za njih nego 2:0 za Megu, jbg.

 

nece igrati stariji Jaramaz, stariji Sehovic igra povredjen. 

jedino ne znam sto onaj Joseph nikako ne ulazi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...