Jump to content
IGNORED

kraj sezone 2011


Ros

Recommended Posts

Ne bih se složio. :) Nadal može da dobije svoja dva meča, ali ostala tri su otvorena, ostatak Španaca ne igra toliko dobro. Francuzi su npr. pregazili španski dubl u prošlom kolu. Pored toga, Del Potro sigurno nije još uvek 100% fit, da se lomata na betonu po celoj Aziji, lako bi mogao da zaradi neku povredu.

Link to comment
  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    88

  • renne

    46

  • Time Crisis

    39

  • anantaram

    38

U zadnjih 20 godina Spanci imaju skor 26-2 kao domacini. Izgubili su samo 1999 od Brazila ( ign_33_151_3340.jpg ) i 1993 od Holandije ( :huh: ).Ali ako se Argentinci toliko predaju ovome, verovatno osim neopravdanog, nicim izazvanog optimizma imaju jos neki adut.

Edited by anantaram
Link to comment
Ne bih se složio. :) Nadal može da dobije svoja dva meča, ali ostala tri su otvorena, ostatak Španaca ne igra toliko dobro. Francuzi su npr. pregazili španski dubl u prošlom kolu. Pored toga, Del Potro sigurno nije još uvek 100% fit, da se lomata na betonu po celoj Aziji, lako bi mogao da zaradi neku povredu.
slazem se, teoretski to jesu tri otvorena meca, ali u praksi je to druga prica.del potro na super sporoj sljaci do clanaka ima krv da propisa da dobije tri seta protiv duracel davida, o nalbandijanu da ne pricam.sto se tice dubla, nisu argentinci ni do kolena francuzima tu. Edited by duda
Link to comment
sto se tice dubla, nisu argentinci ni do kolena francuzima tu.
Na brzoj podlozi verovatno, ali ne šljaci. Uzgred, Ferer baš i nije u top formi, mislim da je čak bio i povređen ili tako nešto.
Link to comment
U zadnjih 20 godina Spanci imaju skor 26-2 kao domacini. Izgubili su samo 1999 od Brazila ( ign_33_151_3340.jpg ) i 1993 od Holandije ( :huh: ).
Holanđani su u to doba imali trojicu odličnih igrača: Ričard Krajiček (šampion Vimbldona, četvrti igrač sveta, 6-4 skor sa Samprasom), Jako Elting (najbolji dubl igrač sveta, 19. u singlu), Pol Harhujs (Eltingov partner u dublu, 18. u singlu). Verovatno su dobili poen u dublu i još nekako stigli do dva u singlu.
Link to comment
Holanđani su u to doba imali trojicu odličnih igrača: Ričard Krajiček (šampion Vimbldona, četvrti igrač sveta, 6-4 skor sa Samprasom), Jako Elting (najbolji dubl igrač sveta, 19. u singlu), Pol Harhujs (Eltingov partner u dublu, 18. u singlu). Verovatno su dobili poen u dublu i još nekako stigli do dva u singlu.
Krajicek nije igrao, i izgubili su u dublu. ;)Harhujs je dobio oba singla, a Mark "Neki" Koevermans u odlucujucem mecu u 5. setu pobedio osvajaca Rolan Garosa te godine. Detalje ne znam. Edited by anantaram
Link to comment

Kako je ispustio vođstvo.... :huh: Elem, možda je malo previše očekivati da će ići u London, do juče je bio 40-50, još će morati da se navikava na novi status ako misli ozbiljno :)

Link to comment

Ne znam koje vodstvo.... Imao je 00:40 na pet oba u trećem i izgleda da je izgubio devet vezanih poena ( nisam stoposto siguran, uzmite ovo sa rezervom, pošto sam pratio LS sa posla )Reče mi sad drugarica da je tvitovao da je igrao pod antibioticima i temperaturom. Ako je to istina svaka mu čast jer ipak je meč trajao preko tri sata što je duže od mnogih GS mečeva u tri dobijena....

Link to comment
Ne znam koje vodstvo.... Imao je 00:40 na pet oba u trećem i izgleda da je izgubio devet vezanih poena ( nisam stoposto siguran, uzmite ovo sa rezervom, pošto sam pratio LS sa posla )Reče mi sad drugarica da je tvitovao da je igrao pod antibioticima i temperaturom. Ako je to istina svaka mu čast jer ipak je meč trajao preko tri sata što je duže od mnogih GS mečeva u tri dobijena....
Imao je valjda 40:0 pre kraj i kad sam posle toga pogledao, izgleda da nije više ni poen osvojio, mada nisam ni ja siguran. Jeste tvitovao da uzima antibiotike... jbg, bolje onda da je odustao, ali dobro :)
Link to comment
ana odlično počela meč
Pregazila je Anči 6:2 6:1. Drugarica koja je gledala sad mi kaže da je igrala kao u najboljim danima. Sevali vineri na sve strane bh, fh, paralela, dijagonala nebitno.... ZVerka nije znala šta ju je snašlo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...