Jump to content
IGNORED

kraj sezone 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    88

  • renne

    46

  • Time Crisis

    39

  • anantaram

    38

Voditeljka mu u intervjuu kurtoazno kaze da je imao dobru sezonu itd itd... Bagdatis kaze nije tacno, imao sam ocajnu sezonu i igrao sam lose
Voditeljka dobro izgleda i dobro govori engleski, ali sa tenisom veze nema.. al' dobro, nikakvo čudo :)
Link to comment
Voditeljka mu u intervjuu kurtoazno kaze da je imao dobru sezonu itd itd... Bagdatis kaze nije tacno, imao sam ocajnu sezonu i igrao sam lose
hvala, cujem i da se radovao jankovoj prvoj tituli :D
Link to comment

Jbg, ja skroz zaboravio za finale, pu.A i fala quu da se setio da već jednom uzme titulu. Debilkec, mogao je to da uradi još pre par godina.Teško da će do Londona, ali ne mora da se opterećuje ove godine time. Nek nastavi da igra konstantno i stići će i to polako.

Link to comment

Bio je red, stvarno. Janko majstore. :0.6: Ima sanse i za London. Ferer, Conga i Riba ce se verovatno plasirati medju 8, Soderling mozda odsustvuje do kraja sezone, a Janko ce se sa Berdihom, Simonom, i Delpom boriti za jedino preostalo mesto.

Link to comment

Ja čuh da propušta celu Azijsku turneju...edit: Inače, Tipsa će svoj novouspostavljeni mojo boost imati priliku da isproba ni manje ni više nego na Rafi već u kvorteru Tokija. Računam da u ovoj formi Tursunov i Haase/Giraldo ne bi trebali da bude preterano veliki zalogaj...

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Na sajtu mu stoji da igra Sangaj. Ali ako je odlucio da se spremi za DC, onda se verovatno nece mnogo ni truditi gde god da igra. U tom slucaju Jankec ima sasvim dobre sanse.

edit: Inače, Tipsa će svoj novouspostavljeni mojo boost imati priliku da isproba ni manje ni više nego na Rafi već u kvorteru Tokija. Računam da u ovoj formi Tursunov i Haase/Giraldo ne bi trebali da bude preterano veliki zalogaj...
A Tom ima nekoliko potencijalnih mina na svom putu. :naughty: Edited by anantaram
Link to comment

del potro nema sta da trazi protiv rafe na spanskom blatu do kolena. spaniji vec mogu da dodele salataru.tamo se i nole naguzivao a tipsa cudio sta ga je snaslo.kakva glupa odluka da se zrtvuje ceo kraj sezone nizasta <_<

Edited by duda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...