Jump to content
IGNORED

kraj sezone 2011


Ros

Recommended Posts

Biće da je odsustvo mame na turneji bilo ključni faktor uspeha....biggrin.gifedit: Izgleda da se i Lajović plasirao u glavni žreb u Moskvi...

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    88

  • renne

    46

  • Time Crisis

    39

  • anantaram

    38

Izgleda da se i Lajović plasirao u glavni žreb u Moskvi...
Mea CulpaIpak nije. Za to je potrebno da danas pobedi u trećem kolu kvalifikacija Denisa Istominaedit: Što mu je na kraju, posle velike borbe i uspelo... 6:2 3:6 7:5 :) Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Da da! A sve je krenulo nakon što je skrenula levo kod Albukerkija...biggrin.gifInače! Šta je sa ovom Alonom Bondarenko, nekad je bila na pragu TOP 10 sad je potpuno nestala sa radara...

Link to comment
Mea CulpaIpak nije. Za to je potrebno da danas pobedi u trećem kolu kvalifikacija Denisa Istominaedit: Što mu je na kraju, posle velike borbe i uspelo... 6:2 3:6 7:5 :)
baš lepo
Link to comment

kopiram prejaku forujj govori sanchezu koji je sisao na teren

"I am half asleep, *points at umpire* she's asleep too" is JJ's answer. (lets just say JJ does not want to be there right now)if you are not watching, this is high comedy. Also for context I should point out the umpire is in fact Khader Nouni, not a she
:lol: Edited by Afterburner
Link to comment

poslednji put kad sam se nervirao u mecu kad jelena igra je bio fed cup mec sa slovakinjama. i to dubl sa krunic. od tada a i pre toga jedno dve godine nisam ni pratio jelenine meceve. totalno sam ravnodusan kad je ona u pitanju

Link to comment

Ma i ja sam emotivno uključen u njene mečeve kao u četvrtfinale prvenstva Medveđe u heklanju ali mi je baš zanimljivo koliko daleko....hm, ovaj pardon nisko je pravi izraz.... može neko da ode. isuse.gif

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...