Jump to content
IGNORED

Gitare, gitaristi, numere


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    72

  • Indy

    49

  • Reaktor

    46

  • Pera Zeka

    40

Jbt, svi zivi su odlepili za solom Nuna Bettencourta iz Extrema u njihovom novom singlu "Rise", evo i Brajan Mej se divi. Aj sto stvarno nisam ljubitelj (da se fino izrazim) te vrste izdrkavanja i mlatikurcenja, ne podnosim Edija Van Hejlena, Vaija, Satrijanija itsl. i aj sto je pesma cist rip off Stone Temple Pilots/Velvet Revolver (minus refren, koji je vise Linkin Park recimo) i svaka tebi, kume, cast na sposobnostima, tehnici, znanju, gruvu, cemu god, ali ne mogu, meni se smucilo. Solo odskace od pesme i kao da joj i ne pripada, potpuno izbaci slusaoca iz iste, zvuk je odvratan. 

 

Izvinjavam se na rantu, a i nije bio neki rant, vise onako malo gadjenje. /off

  • +1 1
Link to comment

risaflovanje plejliste na toplinu sa severa. 

kako je dobar malisha, severni introverti (me) nikad izneverili nisu kuku.

dolazim uskoro da delimo rejkjavicku binu, vikinskog reda mi i casne reci polarnosvetlosno-pionirske. :zeka:

 

From his love for cinematic-neo classical music to folk and experimental, Brynjar Daðason aims to create a unique landscape for the guitar instrument. :wub:

 

Brynjar Daðason - Pretty Late (2021)

 

spacer.png

 

Link to comment
On 31.3.2023. at 18:14, Sludge Factory said:

Jbt, svi zivi su odlepili za solom Nuna Bettencourta iz Extrema u njihovom novom singlu "Rise", evo i Brajan Mej se divi. Aj sto stvarno nisam ljubitelj (da se fino izrazim) te vrste izdrkavanja i mlatikurcenja, ne podnosim Edija Van Hejlena, Vaija, Satrijanija itsl. i aj sto je pesma cist rip off Stone Temple Pilots/Velvet Revolver (minus refren, koji je vise Linkin Park recimo) i svaka tebi, kume, cast na sposobnostima, tehnici, znanju, gruvu, cemu god, ali ne mogu, meni se smucilo. Solo odskace od pesme i kao da joj i ne pripada, potpuno izbaci slusaoca iz iste, zvuk je odvratan. 

 

Izvinjavam se na rantu, a i nije bio neki rant, vise onako malo gadjenje. /off

 

stvarno je tesko sranje taj solo, izdrkava bez ikakve veze 

  • +1 1
Link to comment
On 1. 4. 2023. at 1:14, Sludge Factory said:

 

Solo je jako dobar, samo prenatrpan za moj ukus - ako šreduješ neka kraće traje a ako mora da bude ovoliko dugačak onda nemoj uopšte da šreduješ.:nobles:

A Nuno oduvek važi za potcenjenog gitaristu ali meni Extreme nikad nije došao na red za slušanje, no verujem poznavaocima. A i taj Brajan Mej valjda zna nešto.

 

Kad šredere malo usporimo, taman dobijemo onaj Stanje na putevima vajb...

 

  • +1 3
Link to comment

Šta znam, onako je solo, ne uklapa se u numeru, plus te tupave Ninove face kao da svršava. Not my cup of tea jbg. 

Od te šrederske/tehničke ekipe meni su najgotivniji John Petrucci i Jason Becker. Prava šteta što je Jasona bolest onemogućila da praši dalje. 

Ovo je sa jednog od poslednjih njegovih nastupa, pre nego što mu je dijagnostikovan ALS :(

 

 

Edited by Willow
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Treba na kaver zapravo ali lik, realno, ne dobija zasluge koje zavredjuje. Djeluje da slozi sve minut prije smimanja i hvatovi i sve su mu bas jedinstveni. BOgotac, rekao bih. Cudan covek bese zena.

Link to comment

Car! Nadam se samo da neće da završi u nekim reklamama za voćne sokove.

 

(Pre četvrt veka, ovo mi je bila omiljena reklama...)

 

Spoiler

 

 

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...