Jump to content
IGNORED

Djokovic - Nadal


Ros

Recommended Posts

pa dobro, voleli bi da, zajedno sa njim lebde nad mogucnoscu da bi sve bilo drugacije da nije prekinut momentum. Problem sa tim je hipotetika i jednostavo fizicka impotencija u nastavku.Sport je mozda u jednom kracem periodu stvar nadahnuca, ali u nekom dvosatnom kontinuumu prevladava ono sto je prevladalo dva puta ranije i tehnicki i takticki i kako god hoces.

Link to comment
  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    38

  • Jean-Luc Picard

    37

  • freakns

    33

  • Lancia

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li je pravilima dozvoljeno uzimanje mto? Jeste.Da li je Nole prekoračio pravilima dozvoljeno vreme za mto? Nije.Da li je bilo evidentno da i posle mto nije imao servise brzine kao u ranijim setovima (čak i do 30-40 Km/h sporiji!)? Jeste.Pa kog se đavola Rafini fanovi kurobecaju? <_<

Link to comment

Novakova reputacija po pitanju MTO je vec dugi niz godina najblaze receno problematicna. Cinjenica da se i uprkos tome ovog puta niko nije oglasio optuzbama ili sumnjama na njego racun (osim tamo nekog beka :P) verovatno znaci da je sve bilo korektno ili barem nebitno u velikom planu.da ne sirimo :) edit: par->dugi niz cool.gif

Edited by anantaram
Link to comment

Ne znam sta je problematicno ovde, koliko sam razumeo, Rafa je to rekao nekom u toku igre, i to je kamera registrovala. U zvanicnoj izjavi nije hteo da se vadi na medical, i to je ono sto je bitno. Sad, druga je prica da li Djokovica zasluzeno prati reputacija foliranta, pa je Rafa tako odreagovao, ali to bih ostavio strucnjacima za moralna pitanja, a takvih je koliko hoces po ovom forumu.

Edited by Joe D
Link to comment
pa dobro, voleli bi da, zajedno sa njim lebde nad mogucnoscu da bi sve bilo drugacije da nije prekinut momentum. Problem sa tim je hipotetika i jednostavo fizicka impotencija u nastavku.Sport je mozda u jednom kracem periodu stvar nadahnuca, ali u nekom dvosatnom kontinuumu prevladava ono sto je prevladalo dva puta ranije i tehnicki i takticki i kako god hoces.
ma jasno je da nole nije dobio mec zbog toga sto je mto-om prekinuo rafin momentum. ja sam samo hteo da kazem da je rafina reakcija ljudska (obzirom na trenutak u kome se mto dogadja, kao i razvoj situacije na terenu to tog trenutka).@ maxnormalno je da se rafini fanovi kurobecaju, taman je prosle godine definitivno pokazao da je bolji od feda, kad se pojavi novak i ponovo ga vrati na drugo mesto. isto tako ima dosta ljudi koji ce iskoristiti svaku priliku da opljunu feda, jbg dugo se cekalo da on pocne da gubi.
Link to comment

Kurobečanje Rafinih navijača me dotiče eksponencijano manje od kurobečanja Zvezdinih navijača posle poraza ili izgubljene titule i vadjenja na Duleta, mlaćenje sudija, držanje vrata, Toleta i da ne nabrajam dalje....edit: ljudi me ovde ne poznaju pa ne znaju koliko me ova druga stvar u stvari ne dotiče tako da je u stvari moja stilska figura ostala nedorečena...

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Kurobečanje Rafinih navijača me dotiče eksponencijano manje od kurobečanja Zvezdinih navijača posle poraza ili izgubljene titule i vadjenja na Duleta, mlaćenje sudija, držanje vrata, Toleta i da ne nabrajam dalje....edit: ljudi me ovde ne poznaju pa ne znaju koliko me ova druga stvar u stvari ne dotiče tako da je u stvari moja stilska figura ostala nedorečena...
nemoj tako, cinjenica da si odlucio da spomenes navijace zvezde, iako si i sam svestan da to sa ovom pricom apsolutno nema nikakve veze, niti nam moze docarati koliko tebe ne interesuje kurobecanje rafinih navijaca, ipak govori nesto o tebi.
Link to comment

Ni manje ni više nego što ovaj naivni pokušaj poentiranja govori o tebi, ali da ne spuštamo dalje na lični nivo. Suština je da je moj post imao poantu koju ti nisi uočio, a to je da uvek navijači tima/igrača/uzmipovolji koji izgubi nalaze loše izgovore i pričaju raznorazne shit-ove u pokušaju da pobedu onog drugog umanje ( što se umnogome multiplikuje ukoliko je onaj drugi tim/igrač u stvari arhirival kao što je slučaj u oba konteksta dotaknuta mojim postom....)

Link to comment
Ni manje ni više nego što ovaj naivni pokušaj poentiranja govori o tebi, ali da ne spuštamo dalje na lični nivo. Suština je da je moj post imao poantu koju ti nisi uočio, a to je da uvek navijači tima/igrača/uzmipovolji koji izgubi nalaze loše izgovore i pričaju raznorazne shit-ove u pokušaju da pobedu onog drugog umanje ( što se umnogome multiplikuje ukoliko je onaj drugi tim/igrač u stvari arhirival kao što je slučaj u oba konteksta dotaknuta mojim postom....)
izvini, pogresio sam. apsolutno je jasno da ti ustvari nisi imao nameru da paktometrises, nego jednostavno ne znas za drugi konkretan primer koji bi docarao poentu koju ovde spominjes.
Link to comment

Svi ste malo previše u fazonu ''patite luzeri šta nam (Novakovim fanovima) možete''Ne znam čemu i kome je pre2008 Federer imao da zavidi pa je svejedno komentarisao Novakove predaje i mto. Ili Roddick. Ili Wilander u momentu kad je Novak bio 6 GS-ova daleko od njega.Svi su se tad već bojali Novakove decenijske dominacije?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...