Jump to content
IGNORED

Djokovic - Nadal


Ros

Recommended Posts

drago da sam sada dovoljno mator da mogu da ih gledam, pa da još narednih 40 godina smaram sve koji hoće i neće da slušaju o "Epskom finalu 2011, eh kako su Djoković i Nadal prašili..."
To, to :lol:
Link to comment
  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    38

  • Jean-Luc Picard

    37

  • freakns

    33

  • Lancia

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

upravo gledam na canal Cuatro, spanska kamera u gro planu, lepo se cuje, rec po rec.
ne sme novak vise da dopusta sebi ovakve stvari, on je u intervju posle meca prakticno priznao da je uzeo mto zato sto je bio umoran.
Link to comment
ne razumem, kako je djokovic uzeo zbog umora kada je jasno da je imao problem sa ledjimaRafa me razocarava nekim reakcijama
Sad ja ne razumem, kako je to tebi jasno da su ga bolela ledja?¿U principu svejedno, Novak nije prekrsio nijedno pravilo, medikal je dostupan svima.
Link to comment
Sad ja ne razumem, kako je to tebi jasno da su ga bolela ledja?¿U principu svejedno, Novak nije prekrsio nijedno pravilo, medikal je dostupan svima.
Pa kako ne razumes, nisi primetio da je skinuo brzinu sa servisa za 25%?To je grupa misica koja strada kod igraca posle intenzivne igre u vremenskom i fizickom smislu koji pate od manjka misice mase. Zato feki ima isti problem. A ne npr verdasco ili rafa. dakle, umor je uzrok povrede, a povreda razlog za mto. Tautologijom umor je uzrok za mto. :D neko je isao tom logikom. Simpa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...