Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

Chang je bio najsmesniji lik u prvoj sezoni i najgori u ostale dve, jednostavno su pogubili nit s njim. A i kad je bio dobar, nije za vise od 2-3 scene po epizodi, nesto kao Jean Ralphio u P&R.

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

Meni je on smešan kao pojava. To što su scenaristi izgubili kompas sa njim, tj ako su, nije mi smetalo da mi bude najsmešniji u prve dve sezone. Ko je smešan tu, really? Brita? Eni? Abed me iritira, Troy mi je ok mada ta njihova spika gde u svakoj epizodi mora da se spomene 200 sc fi filmova i serija počinje da ide na živce iako sam totalno u tom fazonu. Čavi Čejs mi je tu još možda i najsmešniji. Naravno, ne govorim o vizualno smešnom, već gluma, lajnovi i sl.

Link to comment

Community se jeste pogubio u trećoj sezoni, ali ne samo sa Changom, već sa svim likovima, pravcem u kome ide serija i opštim tonom. Tebi možda samo Chang bode oči, ali su svi takvi. Naravno, serija je i dalje super, ali nije vrh kao što je bila u prve dve.A najave za emitovanje po običaju ignorišem: ne verujem dok je ne vidim na televiziji u listi torenata.

Link to comment

Meni ne bode oči Čeng, bode mi oči to što ga nema više. Ova priča sa šefom obezbeđenja je sjajan poligon za gomilu sprdnje. Jeste mi sezona bila, recimo, zabavna, ali ne više od toga da se iskezim 2, 3 puta u toku epizode, zdravog smeha mnogo malo. Opet se ograđujem, možda mi nije bilo vreme za sitcom tih dana.

Link to comment

Chang je najuzasniji lik, iako je bio u pocetku zabavan. Meni je on lik za nesto tipa Borat ili tako nesto.Community mi je i dalje kul iako je treca sezona bila konfuzna. Ako nista, likovi su simpaticni, cak i kad nije smijesno. Ionako su rjetke serije koje me nasmiju vise od 2-3 puta u toku epizode.That said, nemam nikakva ocekivanja od 4. sezone, bez Harmona i Chevvyja [koliko god obojica bili assholes]

Link to comment

Ako cemo verovati ovom linku gore, Chevy je otisao posto su gotovo snimili sezonu, nema ga tek u nekoliko epizoda. Jos 1 razlog da lepo zavrse sve kao sto je bilo i planirano, Wingerovom vecerom posle uzete diplome.

Edited by Calavera
Link to comment
  • 2 months later...

Nije bilo lose, ali sticem utisak da Guarascio & Port nisu hteli previse da ljuljaju barku nego su se oslonili na proverene metode. Verovatno nas ceka takva sezona, solidna zabava ali bez stvarno znacajnih epizoda, nesto kao Happy Endings 2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...