Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

A koji su to njegovi gresi pa je jbni Rastko Janković?

Gresi su što je nikakav glumac koji je shvatio da mu vreme prolazi pa se sad slizao sa ovim zlom na vlasti pa eto ga svugde...





...shiit has hit the fan...
  • +1 3
Link to comment

mozda mu ga uvalimo, da ga nosi tamo, pa da ga se resimo.

mada, slabo smo ga hvalili.

 

-------------------

dobar je rale. napredovao je od 'rodjenih sjutra' velikim koracima. mogao bi da osvezi federalno sarajevsku scenu.

Link to comment
17 hours ago, Frank Pembleton said:


Gresi su što je nikakav glumac koji je shvatio da mu vreme prolazi pa se sad slizao sa ovim zlom na vlasti pa eto ga svugde...





...shiit has hit the fan...

A da je Miki Manojlović šta bi za njega rekao,jel bi bio oduševljen jer je sjajan glumac ili bi i on bio jbni Miki koji se slizao sa vlastima?

Link to comment
A da je Miki Manojlović šta bi za njega rekao,jel bi bio oduševljen jer je sjajan glumac ili bi i on bio jbni Miki koji se slizao sa vlastima?

Time što si gumu Mikija Manojlovića uporedio sa ovim jadnikom najbolje si sam sebi odgovorio...





...shiit has hit the fan...
  • +1 2
Link to comment
53 minutes ago, jackruby said:

 

Jesam li negde ppgrešio?

Koliko znam u dejtonskoj BiH postoje dva administrativno odvojena grada koje u svom imenu imaju reč Sarajevo,jedno je u Srpskoj a drugo je u Federaciji.

Bilo bi glupo reći da su se Sarajlije uzjebale oko dvominutnog trejlera jer su videli deda mraza sa crvenom kapom ili zelenom šajkačom kad znamo da je ta vrsta animoziteta nepostojeća kod onih Sarajlija u Srpskoj već samo kod onih u Federaciji.

Nisam ja odvajao Bosnu iz Juge,delio Srbe i Muslimane i pravio dva Sarajeva.Ako ti se ta činjenica ne sviđa, žali se dinastiji Izetbegoviću.

ovo je tema o filmu. pogrešio si temu!

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, jackruby said:

A da je Miki Manojlović šta bi za njega rekao,jel bi bio oduševljen jer je sjajan glumac ili bi i on bio jbni Miki koji se slizao sa vlastima?

Razlika je sto je Miki Manojlovic dobar glumac ali govno od coveka a tata iz nehata je u obe kategorije braon i to zesce... 

 

A ja se stvarno nadam da ti trolujes poslednjih nekoliko strana  

Link to comment
13 hours ago, jorma shparga said:

 

 

A ja se stvarno nadam da ti trolujes poslednjih nekoliko strana  

Ili je u pitanju Đorđe David glavom i bradom :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
On 8. 8. 2023. at 22:50, Fakundo Sava said:

A Sumrak u bečkom haustoru od MĐ ?

Gde to ima ,piše da je bila premijera na rts još prošle godine 

Na Film klubu upravo ide poslednjih pola sata, jbg kasno sam video:dry:...valjda će ga narednih dana neko negde postaviti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...