Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

2 minutes ago, Milošica said:

Točkovi su mi gilti pležr :D

Sto gilti plezr?Solidan film skroz, mesavina tarantinovstine i Agate Kristi, na domaci nacin, i to je relativno uspesno odradjeno

Link to comment
Just now, Misko said:

Sto gilti plezr?Solidan film skroz, mesavina tarantinovstine i Agate Kristi, na domaci nacin, i to je relativno uspesno odradjeno

Pa to i ja mislim, ali znam da ga dosta ljudi hejtuje.

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Pa to i ja mislim, ali znam da ga dosta ljudi hejtuje.

Ja priemcujem da ga sve vise  ljudi voli, ima kult status, i vazi za underrated film..

Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Dajte neki film sličan Usekovanju koji sam možda propustio.

 

Ta neka dramska forma, u jednu/dve prostorije.

 

Moj jutarnji smeh

  • +1 3
Link to comment

Skidam neku Hd verziju Bure baruta, bas cu pogledati..nisam godinama, bas da vidim kakav ce mi biti, jer nesto i volim kod filma, nesto ne..

Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

Dajte neki film sličan Usekovanju koji sam možda propustio.

 

Ta neka dramska forma, u jednu/dve prostorije.

 

Najsličniji su Kelti:

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pogledao..film je bas mracan, ne mislim sad na sadrzinu (samo), vec mislim i vizuelno, u HD se vise primecuje..film najbolje radi u dve price koje sma vec istakao kao najbolje, prica o taksisti i osakacenom panduru, i dva najbolja prijatelja..ono sto me je bacilo malo u rebus sada, jer mije ovo bilo prvo gledanje kada razmsiljam o tome, jeste, sta je Voja Brajovic zapravo, sem sto je narkoman i pshiopata? Razocarani sezdesetosmas, jugonostalgicar, ratni profiter, svercer cigaerta,sve to zajedno, odnosno Marko iz Unddergrounda? I naarvno, zbog onolikog uspeha Undergrounda, morao je Paskaljevic da  ubaci trubace(Simjanovic cak i trubace, koje ja nesto i ne volim, nacini megazaraznim),a i tri glavne zvezde tog filma..Bata Zivojinovic je mogao i ubedljivije Bosanca da odigra..ajde Milvanovic, on je jos klinac bio..ovo u buus mi malo lose stari(kapiram da bi Sergej trebao d abude ensto tipa Majkl Daglas u Falling down, buntovnik protiv sistem,a koji masi metu i uzrok,a i nacin, naravno)..i da, mislim se, tad je film okupio preko dvadeset glumaca, razlicith generacija, i manje vise svi vrhunski..sad ako bi neko mogao da anvede toliko, zivih, a da nemaju vise od 70 godina, i da ih imai od dvadesetak godina,tesko..nema ne samo glumaca, nema takvih pojava, ja ih barem ne vidim..Simjanaviceva muzika, ne znam sta da napisem..stvarno sve najbolje mislim.. 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, April said:

 

Moj jutarnji smeh

Verovatno najbolji domaci film u poslednjih par godina.

 

Mada je malo jezivo koliko sam se pronasao...mislim jer i meni mama uvek pravi vocnu salatu sa slagom, a ne neko djubre.

Mama :heart:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...