Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

1 hour ago, James Marshall said:

I naravno, prvi i donekle drugi film iz te franšize nisu isti žanr kao nastavci koji se vode kao Žikina dinastija

drugi deo mu dodje kao neki most, serijal se tu transformise iz drame u komediju..

Link to comment
  • 5 weeks later...

Film Mrak je ovogodišnji kandidat za oskara 

a pričalo se da je to sigurno Banović Strahinja ali ne ispunjava uslove jer je većina dialoga na engleskom 

ili možda nije dovoljno patriotski 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mrak nam je ponajbolji oskar kandidat tamo negde jos od Enklave, solidan film. 

 

Btw, u bioskopima trenutno igraju Sveta Petka - Krst u pustinji (nisam ciljana publika za ovo, pa ne bih komentarisao, osim da je Milena Predic odlicna glumica), kao i Ala je lep ovaj svet, nekakva kvazi-romanticna kvazi-komedija porazavajuce nesmesna i glupasta, nespretno skrojena od (loseg) materijala za seriju. 

 

Za koji dan stize ovo: 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Je li neko gledao 30 god mature. Ima projekcija ovde u Becu  pa sad vagam da li se isplati organizovati cuvanje dece i sl.

Edited by bags
Link to comment
59 minutes ago, FPLS said:

Mrak nam je ponajbolji oskar kandidat tamo negde jos od Enklave, solidan film. 

 

Btw, u bioskopima trenutno igraju Sveta Petka - Krst u pustinji (nisam ciljana publika za ovo, pa ne bih komentarisao, osim da je Milena Predic odlicna glumica), kao i Ala je lep ovaj svet, nekakva kvazi-romanticna kvazi-komedija porazavajuce nesmesna i glupasta, nespretno skrojena od (loseg) materijala za seriju. 

 

Za koji dan stize ovo: 

 

 

 

Svidja mi se muzika. Potpisan je FIlip Mitrovic, meni nepoznat lik..

Link to comment

Isti utisak, i ja gledao veceras. Film dobro izgleda, ali je seting bas traljavo iskoriscen, 0 bodova za scenario. I gluma mi nesto neubedljiva, posebno Bukviceva. Pretpostavljam da je i ovo sklepano od materijala za seriju, moglo bi da bude podnosljivo u tom formatu.

 

Od sledece sedmice je u bioskopima Arsenijevicev Banovic Strahinja.

Link to comment
1 hour ago, ultra plasticni said:

pogledaj sam Trag divljaci. dosta slabo deluje na prvu, mnogo hteli mnogo zapoceli

 

Na prvu, i svaku sledeću. Otprilike nakon 30og minuta, kada postane jasno da osim nešto bolje produkcije tu nema ničega, počinje agonija gledanja (nadam se) televizijske serije montirane u "film" od sat i 40 minuta. Setio se kritike "filma" Jedini izlaz gde je Đorđu Bajiću u City magazinu trebalo 4 pasusa pohvala da dođe do zaključka da su ponašanja likova nemotivisana i da je to u stvari tv serija.

Link to comment
11 hours ago, ultra plasticni said:

pogledaj sam Trag divljaci. dosta slabo deluje na prvu, mnogo hteli mnogo zapoceli

 

Gde ima da se gleda Trag Divljači ? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...