Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

23 minutes ago, napadaj said:

 

Glavne uloge: Gordan Kičić, Nina Janković Dičić

 

Yeeeah nah

 

 

Jesi li gledao? :D Malo je onako patetičan za nekoga, ali Kičić je baš to fino uklopio. Mnogo prijatno iznenađenje.

 

Neprijatelj je isto odličan.

 

Za nekih TOP 5 bih naravno dodao i Tilvu Roš ako se računa, Krugove i Smrt čoveka na balkanu. I da, Južni Vetar, Mali Budo i Toma su mi sigurno u TOP 10 iako mnoge nerviraju, posebno prva dva, onako sirova simbolika na koju mnogi gledaju iz drugačijeg ugla nego ja, s toga im se ne dopada, što je skroz legitimno.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, napadaj said:

 

Glavne uloge: Gordan Kičić, Nina Janković Dičić

 

Yeeeah nah

 

 

 

Iznenađujuće dobar, baš sam se iznenadio, pogotovo što je on režirao

Link to comment

Ja sam se za Taxi Blues naravno zezao (mada nije uopste los), ali ako bih trebalo da izaberem jedan domaci film iz poslednih 10 godina koji me je najprijatnije iznenadio to je svakako Ajvar..

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Azdaja said:

Koji je najbolji nas film po vama od 2010 do danas? 

Ja nemam odgovor na ovo pitanje, bukvalno ništa vredno pažnje.

Не знам баш да ме је неки силно импресионирао, али рецимо филм "Вир" ми је био симпатичан, а из 2021. "Жив човек" ваља погледати, то ми је био први биоскопски филм у корона епидемији и нисам нимало погрешио што сам га гледао. 

Link to comment
On 15.10.2021. at 3:33, Nikodije said:

Danas sam negde pročitao da je u "Senkama" Bjela bezočno pokrao Vavilon Berlin. Nisam gledao Vavilon Berlin ali verujem da je istina, lik je prevejana lopuža, očigledno ništa ne ume da snimi što nije "inspirisano" tuđim radom. Pa kada ovi sitni pirati (što jeste neka vrsta lopovluka) ukradu od lopova to je moralno manji prekršaj nego kad ukradeš od poštenog čoveka i stvaraoca.

 

Naravno da je Vavilon Berlin bila "inspiracija" za Senke.

 

Ali, moja supruga, nit Nemica nit Srpkinja kaze da su Senke 10x bolje od Vavilon Berlina i da je Tane 100x jaci lik od onog izgubljenog zgoljavka u Vavilon Berlinu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...