Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

37 minutes ago, mraki said:

Pa dobro je ispalo, ja sam preplakala taj film. Dobro je ispalo, ali ja sam predstavljena da pušim i da pijem, a ja nisam kap okusila alkohola ni pušila… mislim cigare. 
Lepa Lukić o Tomi

:rolf:
 

Možda je trebalo ipak na dame od stila.

 

 

Video sam TV izveštaj sa premijere, nije delovala zadovoljno. Pitala se što nisu nju zvali da ispriča neku anegdotu za scenario :D

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Ja mislim da je trebalo drugačije...

 

Kada su ga fanovi videli na tim zatvorenim projekcijama, trebalo ga je pustiti na TV-u... I onda bi ga videli svi... Zašto to nije urađeno?

Pa ja mogu samo da nagađam, pravi odgovor naravno znaju samo oni. Balašević se uopšte nije gurao po medijima i nije albume promovisao onako kako su to drugi radili, i tu nekako vidim sličan pristup za film. Koji je snimljen posle prekida saradnje sa Lj. Samardžićem, tužbe i koječega, pa je moguće da je to bio iznuđen potez u stilu "Jebo ovo, sad ćemo sami".  Očigledno još uvek ne žele da ga vide svi, možda misle da bi se serija utopila u ostatak hiperprodukcije i ne bi bila zapažena, možda još uvek ne mogu da dobiju dovoljno novca...ko zna.

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Pa dobro je ispalo, ja sam preplakala taj film. Dobro je ispalo, ali ja sam predstavljena da pušim i da pijem, a ja nisam kap okusila alkohola ni pušila… mislim cigare. 
Lepa Lukić o Tomi

:rolf:
 

Možda je trebalo ipak na dame od stila.

 

Jbt sve sve al Lepa da se pobuni za to kako je predstavljena :lolol:

Kazu ljudi da joj je u Farmi svaka druga rec bila psovka.

Link to comment
Pa ja mogu samo da nagađam, pravi odgovor naravno znaju samo oni. Balašević se uopšte nije gurao po medijima i nije albume promovisao onako kako su to drugi radili, i tu nekako vidim sličan pristup za film. Koji je snimljen posle prekida saradnje sa Lj. Samardžićem, tužbe i koječega, pa je moguće da je to bio iznuđen potez u stilu "Jebo ovo, sad ćemo sami".  Očigledno još uvek ne žele da ga vide svi, možda misle da bi se serija utopila u ostatak hiperprodukcije i ne bi bila zapažena, možda još uvek ne mogu da dobiju dovoljno novca...ko zna.
posle 10 godina unsure.gif

i bash nemamo nikog ko je gledao? unsure.gif

kritika jel gledala, struchna lica neka? ili tek to ne nikako?

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Mislim da je nepodeljeno mišljenje kritike da film ništa ne valja što i nije neko iznenađenje ako znamo Balaševićeve prethodne i potonje rediteljske poduhvate.

:fantom:

Link to comment

onda neka bache u podrum.

mada, s obzirom da tamo realno nit ko shta radi nit ima zanimanje, moglo bi se zaraditi i na tom jednom pushtanju. teshko da neshto sada moze da oshteti djordja balashevica u tom nekom finansijskom smislu. lik i glavnicu dela tek nikako.

on je ceo vek ko novak djokovic, jedan radnik puna kuca gladnih usta.

sent from novi mnogo jak bubamoto.







Link to comment

Kenjate o Balasevicevom filmu a cela poAnta je bila: koji to domaci film ne moze da se nadje na netu? Film ima svoj zivot : bioskop - ako ima srece, zatim tv, pa opet tv, pa kojekoji video klubovi, pa (bese VHS) a sad DVD i na kraju piraterija. Cenim da nekih 95 % ipak moze da se nadje, sad stvar je u approach-u ™

Link to comment
17 hours ago, Moća said:

Jbt sve sve al Lepa da se pobuni za to kako je predstavljena :lolol:

Kazu ljudi da joj je u Farmi svaka druga rec bila psovka.

 

E jeste Moco :covid19:

"Kazu ljudi, ja nisam gledao" :rolleyes:

 

Link to comment
 
E jeste Moco :covid19:
"Kazu ljudi, ja nisam gledao" :rolleyes:
 
Znao sam da ce neko da se uvati za to [emoji38] ako ti je poznato ja slabije cujem(pisao sam ovde nekoliko puta) tako da mi je tesko da pratim takve sadrzaje i da hocu.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Haralampije said:

Kenjate o Balasevicevom filmu a cela poAnta je bila: koji to domaci film ne moze da se nadje na netu? Film ima svoj zivot : bioskop - ako ima srece, zatim tv, pa opet tv, pa kojekoji video klubovi, pa (bese VHS) a sad DVD i na kraju piraterija. Cenim da nekih 95 % ipak moze da se nadje, sad stvar je u approach-u ™

To "kenjanje" se odnosilo na to da moze da se "spreci piraterija".Sto je kao primer stavljen taj film pa se objasnjavalo da to nikako nije dobar primer.

Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Znao sam da ce neko da se uvati za to emoji38.png ako ti je poznato ja slabije cujem(pisao sam ovde nekoliko puta) tako da mi je tesko da pratim takve sadrzaje i da hocu.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Nisam imao pojma, izvini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...