Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Vec smo pricali o njemu par strana unazad.A ova recenica sve govori :rolleyes:

Ugovor, međutim, predviđa da Miloš ne smije znati o čemu se u filmu radi, a kada snimanje počne njemu postaje jasno da je to "snaf" film, koji sa sobom nosi smrt.
Link to comment

Četvrti čovek bio na TV-u, uvatio sam 1 scenu. Centar Bg-a snimljen nekim zajebanim zelenim osvetljenjem, na fazon Ameli Pulen, zatim Đuričko i Diklić sede u kafiću i pričaju o nekoj zajebanoj temi. Rečenice iz njih izlaze monotono, smoreno, bezlično. Obojica imaju zajeban pogled. Nije mi držalo pažnju pa sam promenio kanal.

Link to comment

Nepravedno smo zapostavili srpski najiscekivaniji i najskuplji film. Ovaj plakat je na srpskoj vikipediji, ne znam da li je pravi, ja ga do sad nisam nigde video:Naslovna_katalog.jpg

Link to comment
Nepravedno smo zapostavili srpski najiscekivaniji i najskuplji film. Ovaj plakat je na srpskoj vikipediji, ne znam da li je pravi, ja ga do sad nisam nigde video:Naslovna_katalog.jpg
vreme ce ubuduce da se racuna pre i posle Azdahe.Tedo da te pitam vi fanovi Zikine dinastije imate neki svoj kruzok, kafanu, sektu gde se sastajete?
Link to comment
vreme ce ubuduce da se racuna pre i posle Azdahe.
:lol:
Tedo da te pitam vi fanovi Zikine dinastije imate neki svoj kruzok, kafanu, sektu gde se sastajete?
Naravno da imamo. :kdp: Svrati!
Link to comment
Nepravedno smo zapostavili srpski najiscekivaniji i najskuplji film. Ovaj plakat je na srpskoj vikipediji, ne znam da li je pravi, ja ga do sad nisam nigde video:
Biće se nema para za zakup bilbord prostora. Jbg, recesija... No zato su tu Majspejs, Bukfejs i Jubito!
Link to comment
Biće se nema para za zakup bilbord prostora. Jbg, recesija... No zato su tu Majspejs, Bukfejs i Jubito!
Kako bre nema para? Pa je l' ovo projekat od nacionalnog znacaja ili nije? Zar ga ne finiansiraju Vlade Srbije i Republike Sumske? Kad je nesto od nacionalnog znacaja, onda nema recesije. Ima da se nadju pare i tacka. angry.gif
Link to comment
Kad kažem "mi" mislim na domaću filmsku industriju, Srbiju itd. Ne bukvalno ja.
A, poput Holivuda... Možeš onda govoriti Srbivud, ili jednostavnije Srpskašuma... ;)EDIT: A, možeš reći i virtuelna industrija: koja se određuje kao skup tako što njemu pripada svako ko kaže "mi", a ne pripada niko drugi...Primera radi: ti pripadaš, ja ne... Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...