Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Cuo sam da su se zalili na trejler... ja ih ne gledam jer ne volim da gubim prvu reakciju na jednu scenu, redovno umanji dozivljajVidecemo za dva meseca sta ce biti. Premijera bi trebala biti 11. marta
A ko se zalio i kome?Pa imali su punu kontrolu u svim aspektima...
Link to comment

danas je na rts-u bi mars na drinu ali ja ga nisam gledao danas ali jesam milion puta ranije i ima mnogo upecatljivih scena a jedna od omiljenih mi je kad nadju haubicu i ona kad ljuba tadic na kraju kaze drino jebem ti

Link to comment

Nije to nista kad Stole Arandjelovic razvuce armuniku. Da su turili Veljka na celo minstarstva za prommidzbu ercegovaca, a ne Antona Vrljavog brali bi nam paprike po Leskovcu.

Link to comment
samo bi ste hebavali nesto a izumrecete ko dinosaurusi. Stole u Neretvi.
Franko Nero umire na rukama BondarčukaCrkva u plamenu. Bondarčuk : šumadinac..daj pjesmu...i šumadinac, u korpi, bez obe noge, razvuče harmoniku i Padaj silo i nepravdo..Hardi Kriger negde u daljini sluša...
Link to comment
Franko Nero umire na rukama BondarčukaCrkva u plamenu. Bondarčuk : šumadinac..daj pjesmu...i šumadinac, u korpi, bez obe noge, razvuče harmoniku i Padaj silo i nepravdo..Hardi Kriger negde u daljini sluša...
mocan niz.cuje li se pesma proletera sa Ljubinog groba?
Link to comment
e...to je bilo par meseci kasnije...na Sutjesci
haha, moguce da sam pomesao, zar nije Ljuba igrao Savu u Neretvi?edit: da, ipak sam pomesao. Edited by 3opge
Link to comment
  • 2 weeks later...

uh, covece, dragojevic deluje kao da je film najvece sranje koje je snjimljeno u istoriji kinematografije. nikad nisam cuo da je neki reditelj pricao ovako o svom filmu pred premijeru.

Link to comment
uh, covece, dragojevic deluje kao da je film najvece sranje koje je snjimljeno u istoriji kinematografije. nikad nisam cuo da je neki reditelj pricao ovako o svom filmu pred premijeru.
ovo je i meni strasno interesantno, pgotovo sto znam da je snimao mna2 i 3 samo da skupi pare za ovaj film. nazalost, izgleda da se ne zajebava
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...