Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Mad Max 2..

 

Gibson otvara konzervu psece hrane i klopa u velikim zalogajima..

 

Sramim se priznati ali uvek se pitam..koliko mora da je sjajna ta hrana za pse koju jede

Link to comment

Gibson i u Smrtnosnom oružju gricka hranu za pse.

 

A najveći foodfetish imaju korejanci ,u svakom filmu ima po nekoliko scena kako srču one nudle ili se dave hobotnicama 

 

Prvi gurman italijanske kuhinje Toni Soprano,koliko se taj najeo lazanja,makarona,spageta....stavljao je na muku mene i moju jetrenu paštetu  

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Mad Max 2..

 

Gibson otvara konzervu psece hrane i klopa u velikim zalogajima..

 

Sramim se priznati ali uvek se pitam..koliko mora da je sjajna ta hrana za pse koju jede

 

ko jetrena pasteta

 

bio je neki film gde stalno nesto zvacu, morala da prekinem, ubi misofonija

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

uvek se pitam..koliko mora da je sjajna ta hrana za pse koju jede

 

Ne sramim se da priznam da sam probao, ili makar liznuo, od svega što moji psi jedu, naročito kad nešto neće da jedu ili mrnjave.

Te konzerve imaju ukus nezačinjene švargle ili kavurme: mleveni mesni otpaci svega i svačega , oblikovani u ćevape i zatopljeni u mast ili loj.

 

PS

Ne žellite da znate šta je to u stvari.

Edited by zmanic
Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

 

A najveći foodfetish imaju korejanci ,u svakom filmu ima po nekoliko scena kako srču one nudle ili se dave hobotnicama 

 

plus jedan za lubenice

 

51Qs4-6txgL._SY445_.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

ima i spot borisa novkovića nekokandiranovoćesvakenoćitimidolazišusne



Kandirano voće, blago Hissara, iz Prokuplja.
 

 

4 hours ago, James Marshall said:

Nešto krka, neki gulaš, nešto na drvenu kašiku. I lebac neki kida. Traje scena ko gladna godina, mučno do jaja. 

A Tuko mastan od nekog batka, kad ih zovne Li Van Klif u svoje odaje su u vojsci. 


Ima i ovo, dosta slično.
 


 

Link to comment

Ja sam kao klinac zapamtio scenu kad Bane Bumbar jede u Vrucem Vetru, kad Surda upoznaje Vesnu Cipcic... Vidi se da covek uziva, onaj tartar sos ili sta god mu samo kaplje...

Link to comment

ja zapamtih kusanje sampita izgladnelih partizana krstovica i vojnovica, nesretnu glumu i repliku

polako more, prepoznace nas po gladi

dvoboj za juznu prugu

Link to comment

U vruc vetar kad bobi odvede surdu na klopu, bobi imo neku zajebanu porudzbinu sa palacinkama u satou na kraju a surda neki bezveze sendvic. Kako rekao bobi - kad sam u bedaku potrebno mi je malo luksuza

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...