Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

pa znam brt, al zamisli poso ti je da ides sumom svaki dan de u svakom momentu prolece makar jedan gavran, jebote, cir bi dobio za nedelju dana kad bi se tako trzo.

i sad je pun kurac gavrana, zamisli kolko ih je bilo u junacka vremena.

Link to comment

Ja pričam/nagađam samo o ulozi gavrana. Na lošu glumu sam se već prilagodio.

Ne znam koliko ih je bilo u junačka vremena ali gavrana (i svih drugih ptica) je dosta manje nego prije tridesetak godina, bar u prečniku od pedeset km oko mene :(

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Gavrane/Gačke i dalje čujem kad se okupljaju rano ujutro ovde kod Vuka i piče ka  Borči, kao što sam nekad s dedom išao na pecanje. 

 

Ali, nema vrabaca. Imao sam punu lipu ali su je glupe babetine isekle.

Link to comment

 

http://youtu.be/mVi4XG9FFbA

 

Košutnjak film predstavlja zvanični trejler za film "Princ Rastko srpski". Prvi film o odrastanju najvažnije ličnosti srpske istorije, Rastku Nemanjiću.
 
Režija: Miroslav Lekić
Scenario: Milovan Vitezović
Glumci: Filip Hajduković (Rastko Nemanjić), Žarko Laušević (Stefan Nemanja), Nataša Ninković (njegova supruga Ana), Miodrag Krivokapić Brik (brat Stefana Nemanje knez Miroslav), Igor Đorđević (Vukan Nemanjić), Sloboda Mićalović (Vukanova supruga Katalena), Miloš Timotijević (Stefan Prvovenčani), Nina Janković (supruga Stefana Prvovenčanog Evdokija), Dragan Petrović Pele (učitelj), Ljuba Bandović (čelnik Vojin). 

 

 

Pri kraju dvanaestoga veka sigurno je princ Rastko furao ovakvu frizuru :fantom:

Link to comment

uzasni su kostimi, uzasni. kapiram da se autenticniji mogu videti na maskenbalu u kst, ako to i dalje postoji.

nije film o zanzibaru, makar mogu da lako nadju kako su izgledali tadasnji srpski oklopi i odeca uopste.

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...