Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Konačno odgledao Ogrestin 'S one strane'.

 

Meni super. Najbolja domaćica mnogo godina unazad.

 

A poješću sve što sam nasrao o Lazi Ristovskom. Nije on zaboravio da glumi, nego samo malo voli pare i prodaje manirizam koji je ionako sam stvorio. Zapravo može da odglumi šta god se od njega traži, pa neka režiser razmisli šta mu treba od Laze. Druga je stvar što mu se serem u ton film i želim da se vrati u pozorište.

 

A Ksenija Marinković je iz pozorišta samo svratila na film i pokidala za sve pare.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledao sam: Tople godine 1966 Dragoslava Lazića. Preporuka!

Sjajan film, scenario po meni najbolji tandem Mihić-Kozomora.

A i režija je besprekorna, gluma Bekima, i malo poznate Ane Matić je fenomenalna...

Ne znam što nije nastavio reditelj tim stilom, ne ide mi u glavu da je posle snimao Sekulu...

Link to comment

Odgedao i ja danas. Meni bolji i od Vlaznosti i od Šišanja. Malo nedorecen na kraju ali realno ni ne znam kako bi onakav film zavrsio da to bude kao zaokruzeno.

 

Inace je ceo film dosta verno prikazao sve to. Ja sam bio maturant pre 12 godina i minus drustvene mreze to je manje vise to.

Link to comment

Ja sam gledao na mahove ceo i nije dojmio.

Kad je krenuo zaplet očekivao sam neke kurfućice i čupakabre po školskim hodnicima, a kad ono - tjorak.

Film priča o realnosti, a bazira se na potpuno nerealnoj situaciji. Ne volem.

Link to comment

Mislim da je Ministarstvo, za ovaj poslednji bar. 

 

Stereotipni karakteri - pa, takvi su tinejdžeri jbga, i po američkim filmovima. Gledaj The Breakfast Club, to je bar slična tematika: imaš štrebera, jock-a (sportistu), razrednu ljepoticu, razrednu neprilagođenu; klanove, ovo ono. Ovde je samo dosoljeno navijačima, obrazovcima i ostalim srpskim specijalitetima.

Link to comment

joj, jbt, asocijacija na brekfest klab je vidljiva iz satelita, al nemogućnost dijaloški kontinuiranog rešenja prlikom snimanja scenarija, prosto iritira - liči na bolji život, il nešto tako

 

kome se sviđa, kul

Edited by boshoku
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...