Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Odgledao Smrdljivu Bajku...Meni fino za gledanje...Emotivno, par bravura zaista.I prekinuto taman gde treba.

Definitivno, low budget sve "u kraju", dobro skoro sve...

Direktor fotografije je Aca Ilic , ocigledno da su hteli tako da snimaju.On je radio svasta i znao bi i ful budzeno...

Meni ok filmic...

Link to comment

Atmosfera Vlažnosti me podsećala na Enemy. I šta koji k na kraju? Koji je zaključak? Da su svi govna?

 

Ja ništa nisam skontao, jedino što mi pada na pamet je da je lik sve to u glavi smislio od silnog alkohola i lajni.

Link to comment

Ma jok, sve uzima zdravo za gotovo kao i svi oko njega, nesto je kao nezadovoljan a realno ima sve a opet nema ljubavi I emocija koje im svima fale. Zato je ona I otisla.

Link to comment

Ma jok, sve uzima zdravo za gotovo kao i svi oko njega, nesto je kao nezadovoljan a realno ima sve a opet nema ljubavi I emocija koje im svima fale. Zato je ona I otisla.

Plus jedan. To je poruka. Meni je ok. Gledljivo.

I ta potreba da sve izgleda normalno, gde nikome nema da se poveri (roditelji, sestra, njena majka, policija).

Link to comment

Meni Vlaznost bas prijatno iznenadjenje, pogotovo za reditelja debitanta. Sasvim fino snimljeno, i uprkos nekim nedostacima koji su posledica neiskustva, pohvale Ljuci sto je u srpskom filmu ponudio nesto tematski i stilski novo. A i sto je dao MIlosu TImotijevicu ulogu za koju je stvoren. Ne smem ni da pomislim na sta bi film licio da je izabrao Vuka Kostica..

Link to comment

Ma jok, sve uzima zdravo za gotovo kao i svi oko njega, nesto je kao nezadovoljan a realno ima sve a opet nema ljubavi I emocija koje im svima fale. Zato je ona I otisla.

 

A što se onda vratila u tu kolotečinu i otkačila onog omladinca (što mislim da je kod njega bila za to vreme) ?

Link to comment

A što se onda vratila u tu kolotečinu i otkačila onog omladinca (što mislim da je kod njega bila za to vreme) ?

Pa zato što je i ona govno, tj. shvatila je da je biti govno dobro za nju.
Link to comment

Jugoslovenska kinoteka je, u skladu sa svojim ovlašćenjima i prema;

Zakonu o kulturnim dobrima, proglasila 100 srpskih filmova za kulturno dobro od velikog značaja.

 

zasto je cirilicni spisak poredjan abecednim rasporedom?  :nobles:

Link to comment

Naročito oni što insistiraju na srbstvu. Obično nemaju pojima, istorija i književnostu su im samo nekakve reči, ponekad težške za upotrebljavanje.

ja sam došla do zaključka da su u srpskim državnim firmama pismenost i stučnost prevaziđene kategorije. to je neki anarhokapitalizam :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...