Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Slucajno mi danas dodje u ruke ono smece, Kurir.Na naslovnoj strani slika lesa u sanduku coveka sto je izgoreo u Viskozi i (predpostavljam) roditelja koji ga oplakuju i drze za glavu!Ne pamtim kad sam zadnji listao Kurir, ali znam da im nije prvi put da objavljuju ovako nesto.Objavljivali su oni i gore stvari, ali ovo me je toliko iznerviralo da nemam reci. Koliko je ljudi danas uznemireno zato sto su videli ovu sliku?Ne razumem se mnogo u zakone ali predpostavljam da je ovo gadan prekrsaj cak i da imaju dozvolu porodice za objavlivanje slika!?Do kad ce ce kod nas tako objavljivati slike leseva u medijima? Zar je moguce da ne postoji niko ko kontrolise i kaznjava ovako nesto?

Edited by mr@ki
Link to comment
Kojote, tvoje omiljenje novine opet briljiraju! klik
:lol: pogledaj samo komentare: "pozitivno me iznenadio vuk u poslednje vreme", "mi nedamo naseg vuka"... ali ipak je bila najjaca izjava olje beckovic u utisku nedelje da se "u hrvatskoj prodaju mete za pikado sa likom vuka jeremica" :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
Kojote, tvoje omiljenje novine opet briljiraju! klik
Usred mirnodopskih vremena, kao i u ratnom metežu, Srbija je u lošim odnosima sa ostatkom sveta. Najugroženiji Srbin među vodećim političarima je ministar inostranih poslova Vuk Jeremić, koji je poslednjih dana svima očitao bukvice (Nemačka agencija DPA, 20. novembar)
kako se po nemacki kaze "ocitati bukvice"? Ovo deluje toliko sumanuto da prevazilazi ona baticeva "sud da sudi ni po babu ni po stricevima" pisma karli del ponte...
Link to comment

hehe, ipak najjači komentar na tu vest:

Vučinini neprijatelji su zli miševiVuk je najčešće i najlepše ime u srpskom narodu. Iznad Vuka je Vučina. Po narodnom verovanju, samo ovo ime štiti onoga ko ga nosi od zlih ljudi i sila. Ovaj divni mladi čovek je svetlo na kraju tunela. On je prvi koji je uspešno primenio zakone fizike u politici i ne koristi memorator, već vidi stvari onakvim kakve jesu. Zato i vuče dobre poteze. Informaciju treba analitički obraditi, jer postoji mogućnost da neki centar moći ne može da uspostavi kontrolu nad njim kao jakim individualcom, pa mu izmišlja opasnost da bi mu ponudio zaštitu. Mada, kada sam jednog starog i mudrog komšiju pitao: Zašto Vučina kada stoji uvek drži raširene noge? Zbog velikih m.da koja je nasledio od Jeremića i Pozderaca, odgovorio je. M...nja je to, ne plaši se taj. A, i mi smo tu da ga štitimo što kaže Jelena u komentaru. Napred Vučino, ljubi te majka pokaži im ko si i čiji si!
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kapor u danasnjem Pressu: "život je nepredvidljiv, ali mi u kriznim vremenima živimo bolje nego švajcarci u blagostanju. U najgorim vremenima, u doba nezapamćene inflacije, živeli smo fantastično sa 100 maraka". "Karadžić je odavno u sebi otkrio duhovni mir. On ima takav pogled, koji kao da vam sve prašta, a zna šta ste sve napravili". "Mnogi žele da sruše mit o Radovanu Karadžiću, a to je jedina svetla tačka koju u ovom trenutku ima srpski narod".

Link to comment
  • 2 weeks later...

Lažljivica!Predsednici FHP Nataši Kandić sud naložio da isplati lideru SNS Tomislavu Nikolića 200.000 dinara... vest imate ovde, al' ja bih izdvojio meni najjači utisak:

Dušan Damnjanović, bivši dobrovoljac SRS i snajperista koji u zatvoru u Požarevcu izdržava dvogodišnju robiju zbog prodavanja heroina, rekao je juče da nije bio svedok dvostrukog ubistva u Antinu.- U vreme kada sam razgovarao s Kandićevom, sredinom 2005, mnogo sam lagao da bih došao do novca, bilo je to usred mog najvećeg drogiranja. Ne sećam se šta sam joj rekao, niti kada sam bio u Antinu, ne sećam se ni šta sam rekao Vukčeviću. Ne sećam se da li je Nikolić bio u Antinu - rekao je svedok, tvrdeći da je kod njega nastupila ?potpuna amnezija?, jer je bio pod velikim psihološkim pritiskom i da mu je maloletno dete napadnuto. On je istakao da je posle svega odlučio da se odvikne od droge i da se uz pomoć doktorke Slavice Đukić-Dejanović uspešno leči.
Link to comment

Kako u Blicu uvek sve predvide, majku im vidovitu.recimo u pre jedno 3 ponedeljka je glavni naslov bio 'ako dinar predje 100 vlada treba da padne'naravno do tada je vec bila spremna gomila poteza nbs-a da do toga ne dodje i znalo se da toga nece biti. i onda u utorak izlazi naslov 'pare od nis-a obaraju vrednost evra za 3 din'juce je bila slika ove dve iz RIK-a sa naslovom 'treba da podnesu ostavku'danas su naravno isla vest da su podnele ostavku===============mada su mi bili mnogo bolji kada su to radili u zutim rubrikama gde je jedan dan bio interviju sa modelsicom koja se udala za ilicevog telohranitelja gde je tvrdila da se ne bi slikala za playboy za ispod 50.000e, dok bi sutra isao interviju sa urednikom playboya koji je rekao da su cifre od preko par hiljada evra apsurdne, kao i izjava koja je bas juce izasla.secam se da je isto nesto islo oko dupeta ksenije pajcin. jedan dan uvodni clanak, pa sutra estradna rasprava ko ima najbolje dupe i onda rat izmedju diva.

Link to comment

Malopre na vestima B92, išao je prilog o tome šta štampa štampa, uglavnom, sutrašnji Blic prenosi vest kako je Legija planirao bekstvo iz zatvora preko lažiranog zdrastvenog stanja koje bi ga odvelo do VMA, odakle bi pobegao...Zanimljivo je pokušati staviti ovu vest u kontekst aktuelnih zbivanja u Skupštini i sve opštem trendu jednog dela opozicije u nastojanju da se ujedine...

Link to comment
Malopre na vestima B92, išao je prilog o tome šta štampa štampa, uglavnom, sutrašnji Blic prenosi vest kako je Legija planirao bekstvo iz zatvora preko lažiranog zdrastvenog stanja koje bi ga odvelo do VMA, odakle bi pobegao...Zanimljivo je pokušati staviti ovu vest u kontekst aktuelnih zbivanja u Skupštini i sve opštem trendu jednog dela opozicije u nastojanju da se ujedine...
Ali, nije to sve. Ima i predigra. cool.gif U uglednom Kuriru danas pisalo da su mu u celiji nasli pucaljku, pa mu to diglo pritisak na 180/120, te zato trazio lekarsku intervenciju VMA konzilija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...