Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Ne, ne šalim se...samo izvodim zaključak na osnovu poznavanja prirode fotoreporterskog posla, i na osnovu dominantnog stava prema medijima koji je veoma sličan na svim delovima političkog spektra.

Link to comment

cekaj bre vasudeva, sta hoces da kazes? i ti ja znamo da sve predstave i koncerte fotografi i snimatelju smeju da slikaju u prvih nekoliko minuta. mislim, ok je sto su fotografi ostali i slikali dok ih nisu izbacili. to im je posao. ali ne vidim sta zameras mirjani?

Link to comment

isti mentalitet cuva kosovo i kamenuje novinare. to je taj muslimanskoljubiteljski deo Mirjaninog politickog spektra koji nam konstantno pokazuje od Grbavice.onaj deo o posredniku izmedju sadrzaja i primaoca ne bih dirao, a ostalo je valjda razumevanje kolega iz blica koji su je sa pravom stavili golu na naslovnu stranu

Edited by Hustler
Link to comment
cekaj bre vasudeva, sta hoces da kazes? i ti ja znamo da sve predstave i koncerte fotografi i snimatelju smeju da slikaju u prvih nekoliko minuta. mislim, ok je sto su fotografi ostali i slikali dok ih nisu izbacili. to im je posao. ali ne vidim sta zameras mirjani?
Zameram joj što nije našla za shodno da lepo zamoli fotografe da prestanu da slikaju, već je od toga napravila paradu i ponizila ljude koji rade svoj posao najbolje što umeju. Napravila je od sebe nekakvu, mo'š misliti, žrtvu, generisala sukob tamo gde ga nema. Ostalima: manite se ideologije. Ne govorim o političkom stavu i sistemu vrednosti, već o odnosu prema medijima. Potom: glumica koja iz protesta pred 1000 ljudi ogoljenih grudi počne da napušava fotoreportere nema pravo da očekuje da to neće biti dokumentovano slikom u novinama.A Severnu Koreju pomenuo sam zbog ovoga:"Doživela sam to kao nasilje. I branila ono što je do mene. Nema se tu šta više reći sem da smo i u trula komunistička vremena imali i poštovali neke kodekse, a danas u ime neke demokratije izgubili mir i lepo ponašanje."U lepo ponašanje, gospođo Karanović, spada i civilizovano iznošenje primedbi na nešto što Vam smeta. Edited by vasudeva418
Link to comment
isti mentalitet cuva kosovo i kamenuje novinare. to je taj muslimanskoljubiteljski deo Mirjaninog politickog spektra koji nam konstantno pokazuje od Grbavice.onaj deo o posredniku izmedju sadrzaja i primaoca ne bih dirao, a ostalo je valjda razumevanje kolega iz blica koji su je sa pravom stavili golu na naslovnu stranu
A tebi svaka čast...ne bi dirao ono što sam rekao, a ostalo si dopisao sam.
Link to comment

O čemu bre pričaš? Opravdavaš slikanje (sa blicom) golih sisa na pozorišnoj predstavi da bi se te slike našle na stranicama Sveta i burek.co.yu-a? Ako je sarkazam ja to stvarno ne mogu da dofatim :huh:

Link to comment
O čemu bre pričaš? Opravdavaš slikanje (sa blicom) golih sisa na pozorišnoj predstavi da bi se te slike našle na stranicama Sveta i burek.co.yu-a? Ako je sarkazam ja to stvarno ne mogu da dofatim :huh:
Pričam o njenom iracionalnom postupku i o tome da je za događaj odgovorno pozorište, a ne fotografi.
Link to comment
Pričam o njenom iracionalnom postupku i o tome da je za događaj odgovorno pozorište, a ne fotografi.
Reakcija je očigledno bila impulsivna i što se mene tiče: :heart: za Miru.I jeste pozorište krivo što nije prvo neko iz uprave reagovao. Edited by Biohemija
Link to comment
Fotografi su iskoristili priliku koja se retko pruža - da slikaju 40 minuta predstave, a pozorište im je omogućilo tu priliku. Smatram njen čin, kao i aplauz publike, nevaspitanim i neznalačkim postupkom koji se mogao izbeći da su zaposleni u pozorištu radili svoj posao.
...sve si ti u pravu i oprosti nama koji nismo shvatili tuznu istinu koju pokusavas da nam saopstis...a to je da su fotoreporteri sljam i da se na njih pojmovi kao sto su 'umesnost' i 'pristojnost' ne primenjuju...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...